Alaus alaus kalorijos

“LandShark” yra “Anheiser-Busch Company” pagamintas lageris, kuris yra didžiausia alaus darykla Jungtinėse Amerikos Valstijose, Sent Luisas, Misūris. “LandShark lager” yra 150 kalorijų už 12 oz. Butelis ir 3,2 proc. Alkoholio kiekis.

Įveskite

“Beer Advocate” praneša, kad alus “LandShark” yra aiškus, lengvasis aukso amerikietiškas papildomas lageris su šviesia putojančia galvute.

Ginčai

2006 m. “LandShark Lager” buvo pristatytas pagal “Jimmy Buffet” prekės ženklą “Margaritaville Brewing Company”. “LandShark” yra vienas iš pagrindinių “Buffet” koncertų rėmėjų ir parduodamas “Margaritaville” restoranuose Floridoje. 2007 m. Anheiser-Busch atstovas spaudai patvirtino, kad “LandShark” iš tikrųjų gamina “Anheiser-Busch” pagal “The Palm Beach Post” paskelbtą straipsnį.

Lager

Lager kilęs iš vokiško žodžio “lagern”, o tai reiškia “laikyti”. Lagers dažnai yra taverno alaus alaus. Alus 101 paaiškina, kad lageriai fermentuojami žemoje temperatūroje 50 laipsnių Fahrenheit, o mėsos šiuose alumiose nusėda butelio apačioje. Lagers saugomos kelias savaites arba mėnesius prieš patiekiant.