Ar kashi yra sveikus?

Kashi yra maisto gamybos įmonė, kuri didžiuojasi savo sugebėjimu siūlyti sveikus maisto produktus. Daugelis “Kashi” produktų yra ekologiškos arba natūraliai naudingos sudedamosios dalys. Tarp savo produktų “Kashi” siūlo įvairius grūdus. Suprasti jų sudedamąsias dalis ir naudą, gali padėti nustatyti, ar jie yra sveiki.

Reikšmė

Grūdai yra patogus pusryčių maistas. Tačiau daugelyje grūdų yra daug nesveiko ingredientų, kurie gali neigiamai paveikti jūsų mitybą ir galiausiai jūsų sveikatą. Svarbu perskaityti grūdų etiketes, kad būtų galima įvertinti sudedamąsias dalis.

Tipai

“Kashi” siūlo 28 javų rūšis, įskaitant keturias karštų javų grūdų rūšis ir 24 šaltų grūdų rūšis. “GOLEAN” produktai yra dažniausiai suvartojami iš visų “Kashi” grūdų produktų. “GOLEAN” veislėje yra septynių rūšių sveiki grūdai, taip pat skaidulos ir baltymai, kurie padeda išlaikyti jus. Yra dviejų rūšių karštų grūdų: GOLEAN ir nuo širdies iki širdies. Šalti grūdų produktai yra suskirstyti į 11 grupių: GOLEAN, geri draugai, nuo širdies iki širdies, Kashi 7 sveiki grūdai, Kashi Granola, Kashi Honey Sunshine, Kashi U, Kashi Vive Probiotic digestive Wellness, Kashi Whole Wheat sausainiai, galingos įkandimo ir braškių laukai .

Skonio svyravimai

GOLEAN karštų grūdų galima įsigyti dviem skoniais: “Creamy Truly Vanilla” ir “Heart Honey Cinnamon”. Jų ingredientai šiek tiek skiriasi, tačiau jų maistinė informacija yra panaši. “GOLEAN” šaldytus grūdus galima įsigyti iš keturių skonių: “Chris”! Skrudinta Berry Crumble, Crunch !, Crunch! Medaus migdolų linų ir originalus. Originalus skonis yra sveikiausia skonių.

funkcijos

Karšti grūdai yra atskirose pakuotėse. Kiekvienoje karštojo javų pakuotėje yra aštuoni paketai. Rekomenduojamas karštų grūdų patiekalų dydis yra vienas paketas. Kiekvienoje paruoštoje karštų javų pakuotėje yra 150 kalorijų su 2 g viso riebalų. Karštuose grūduose taip pat yra 5 g dietos, 7 g cukraus ir 8 g baltymų. “GOLEAN” šaldytų grūdų pradinio skonio rekomenduojamas dydis yra 1 puodelis. Kiekvienoje porcijoje yra 140 kalorijų, bet tik 1 g viso riebalų. Be to, jame yra 10 g dietinio skaidulų, įskaitant 8 g nesmulkintų grūdų, 6 g cukraus ir 13 g baltymų.

Apsvarstymai

Pasak “Mayo” klinikos, sveiki pusryčių grūdai turi apie 120 kalorijų, ne mažiau kaip 3 g pluošto ir mažiau nei 13 g cukraus porcijoje. Remiantis šiomis rekomendacijomis, karšto ir šalto grūdų paprastai laikomi sveiki pusryčiai. Nors jose yra šiek tiek didesnės kalorijų, skaidulų ir cukraus koncentracijos, jos taip pat aprūpina daug sveikų medžiagų, tokių kaip sveiki grūdai ir baltymai, kurie teigiamai veikia jūsų sveikatą.