Ar pipirmėtės arbata saugi ankstyvuoju nėštumu?

Pipirmėčių arbata gaminama iš džiovintų pipirmėtės lapų. Nėštumo metu pipirmėtinė arbata gali padėti nuo bendrų ankstyvos nėštumo simptomų. Svarbu žinoti, kiek pipirmėtės arbata yra saugi vartoti ir kokie šalutiniai poveikiai jums gali pasireikšti.

Pipirmėtės arbata yra žolelių arbata, o tai reiškia, kad natūraliai ji yra be kofeino ir gali būti naudojama be neigiamo kofeino poveikio nėštumo metu. Pasak Merilendo medicinos centro, pipirmėtis gali padėti ramybei jūsų skrandžio raumenyse, todėl gali padėti sušvelninti vidurių pūlinę, pykinimą ir vėmimą, kuris gali pasireikšti ankstyvuoju nėštumu.

Be raminamųjų skrandžio raumenų, pipirmėčių arbata taip pat atpalaiduoja sfinkterį, raumenis tarp skrandžio ir stemplės. Tai gali sukelti skrandyje esančių rūgščių grįžimą, todėl rėmuo, kuris gali pasireikšti nėštumo metu, pablogėja. Pipirmėtės arbata taip pat gali sąveikauti su antacidiniais vaistais, taigi galbūt norėsite vengti gerti, jei vartosite.

Merilendo universiteto medicinos centre teigiama, kad pipirmėtės arbata gali būti saugi gerti racionaliomis sumomis. Galite gaminti pipirmėtine arbata, mirkydami vieną arbatinį šaukštelį džiovintų pipirmėtės lapų į vieną puodelį verdančio vandens 10 minučių. Gerkite vieną ar du puodelius pipirmėčių arbatos per dieną arba sekite gydytojo dozavimo instrukcijas.

Nors ankstyvuoju nėštumu pipirmėtinė arbata gali būti saugi, pirmiausia reikia pasikonsultuoti su gydytoju. Daugelio rūšių vaistažolių arbatose nėra informacijos apie saugumą, todėl jas reikėtų gerti tik tuomet, jei nauda atsvertų bet kokį galimą šalutinį poveikį. Amerikos Nėštumo asociacija teigia, kad komercinės prekės žolelių arbatose paprastai yra saugios, tačiau atidžiai perskaitykite etiketę, kad įsitikintumėte, jog arboje nėra kitų rūšių žolių, kurie gali būti pavojingi nėštumo metu.

Privalumai

Šalutiniai poveikiai

Dozavimas

Rekomendacijos