Ar šarminis vanduo saugus nėščioms moterims?

Medicinos žurnalai nuolat kalba apie tai, ką nėščios moterys gali ir negali vartoti. Žinoma, kad alkoholis ir vėžiagyviai nėra gera idėja nėščioms moterims, tačiau niekas neatsižvelgia į tai, ar šarminis vanduo yra saugus, ar ne. Dauguma moterų tikriausiai net nežino, kas yra šarminis vanduo, ir galbūt taip pat nepatikrino jų vandens pH pastaruoju metu.

Fonas

PH reikšmė yra nuo 1 iki 14, o 7 – neutralios. Bet kas mažiau nei 7 yra laikomas rūgštus ir nieko didesnis nei 7 yra šarminis. Vandeninis vanduo paprastai yra nuo 6,5 iki 9,0 pH skalėje. Vandens išgavimas yra vienas iš būdų sužinoti, ar jis yra šarminis ar rūgštus. Jei vanduo turi kartokų skonį, jis greičiausiai yra šarminis, o rūgštinis skonis rodo rūgštinį vandenį.

Kodėl vanduo yra šarminis

Jei gerai naudojate vandenį, vanduo, kuris prasiskverbia per pamatinę uolieną, kai jis patenka, nes lietus gali tapti šarminiu. Kelionės per šarmines medžiagas, tokias kaip kalkės, ilgainiui padidina vandens pH. Viešosiose vandens sistemose chemikalai dažnai pridedami prie vandens, kad padidėtų pH lygis. Geresnis yra šarminis vanduo, nes rūgštus vanduo per laiką sugadins vamzdžius. Kadangi nuotekos palieka namus, dažniausiai jis yra šarminis dėl visų muilo ir ploviklių, kuriuos mes jį pridedame.

Šarminis vanduo yra saugus

Nėra jokių mokslinių įrodymų, kad geriamasis vanduo šarminiame ore yra kenksmingas. Vietose, kuriose savivaldybių vandens kompanijos sąmoningai padidina pH lygį, nėra duomenų, leidžiančių manyti, kad bet kokiu būdu paveikiama žmonių, kurie jo geria, sveikata.

Kodėl tai neturi įtakos sveikatai

Šarminis vanduo negali pastebimai keisti jūsų kūno pH, nes jūsų kūnas natūraliai palaiko tinkamą pH. Pavyzdžiui, šarminis vanduo išsilygina į skrandį ir neutralizuojamas skrandžio rūgštimi. Jei reikia, jūsų šlapimas gali pakilti ir pH, kad būtų išlaikytas jūsų organizmo idealus rūgščių ir bazių balansas.