Ar sveiki kviečių grietinėlė?

Pagaminta iš žemės riešutų kruopos grūdus vandenyje, kol jie sudaro košę, kviečių grietinė sukuria sveiki pusryčius, kurie yra patvarūs ir prieinami. Tai puikus kuro šaltinis, jei jaučiatės po oru – Viskonsino universitete yra kviečių grietinė su minkšta maistu, skirta padėti pereiti prie kieto maisto po skrandžio sutrikimų. Kviečių kremas taip pat siūlo daugybę naudos sveikatai ir yra ypač turtingas geležies šaltinis.

Pagrindai

Kiekvienoje puodelio pagamintoje kviečių grietinėlėje yra tik 126 kalorijos, todėl galite mėgautis didžiuliu valgiu, kuris puikiai tinka kalorijų turinčiai dietai. Servisas aprūpina 26,4 gramus angliavandenių – cukraus šaltiniu, kuris gali kūsti jūsų audinius, įskaitant jūsų smegenis, įskaitant 1,3 gramus maistinių skaidulų, angliavandenių rūšį, susietą su mažesniu nutukimo pavojumi. Kviečių kremas turi tik nedidelį kiekį baltymų – 3,6 gramo porcijai – ir siūlo pusę gramo riebalų.

Mineralinis turinys

Kviečių kremas yra supakuotas su geležimi, taip pat yra daug kalcio. Jūsų kūnas remiasi geležimi, kad gautų tinkamą deguonies pernešimą – tai padeda raudonosioms kraujo kūneliukams nešioti šviežio deguonies nuo plaučių ir deguonies saugojimo. Tai taip pat padeda jūsų baltųjų kraujo kūnelių funkcijai, kuri atleidžia infekciją. Keptuvės virti kviečių grietinėlėje yra 9,4 miligramo geležies – daugiau nei kasdieniai vyrai ir 52 procentai kasdienių moterų poreikių. Kviečių grietinėlė padeda palaikyti nervų funkciją, aktyvina fermentus, būtinus raumenų susitraukimui, ir padeda stiprinti kaulus. Valgykite kviečių grietinėlės puodelį ir padidinsite kalcio kiekį 218 miligramų arba 22 procentus savo kasdienių poreikių.

Tiaminas ir folatas

Pridedant grietinėlę kviečių į savo mitybą, taip pat padeda vartoti daugiau tiamino ir folatų – taip pat vadinami atitinkamai vitaminai B-1 ir B-9. Kiekvienoje 1 puodelio virtų kruopų grietinėlės dalyje yra 138 mikrogramai tiamino – atitinkamai 13 ir 12 procentų rekomenduojamų vartoti per dieną moterims ir vyrams – kartu su 45 mikrogramais folatų, ty 11 procentų jūsų kasdienių poreikių. Tiaminas aktyvina daugybę fermentų, įskaitant tuos, kurie veikia smegenų funkciją, angliavandenių metabolizmą ir cholesterolio gamybą, o folio rūgštis padeda sumažinti kolorektalinio vėžio riziką.

Sveikatingumo patarimai

Naudokite virti, kad pridėtumėte maistinę vertę su kviečių grietine. Viršausite savo dubenį su keletą mišrių uogų ir šaukštą kapotų migdolų arba pagardinkite kviečių grietinėlę “persikai ir grietinėlė”, pridėdami pjaustytų šviežių persikų ir vanilinio skonio nefatinio jogurto. Arba įpilkite moliūgų tyrę į kviečių grietinėlę, kaip virėja, ir įdarykite klevų sirupo miglį į dekadentu skanius pusryčius arba darykite bananų duonos grietinėlę iš kviečių pridėdami bananų, cinamono ir kapotų graikinių riešutų.