Ar svorio kėlimas ryte ar vakare geriau stuburo atžvilgiu?

Svarbu, kad svoriai būtų pakeliami tuo metu, kai kūnas yra geriausiai pasirengęs susidoroti su didžiuliu streso kiekiu, kurį sukelia operacija juosmens srityje. Daugeliui žmonių šis laikas bus po pietų ar vakare, nes stuburo sluoksnis yra iki 20 proc. Stipresnis nei prabudus.

Poilsio ryte

Per naktį, stuburas ilgina ir kaupia stuburo skysčių. Tai gali padidinti maksimalias pastangas, jei jūsų apatinė nugaros dalis yra nesaugi. Deja, nėra daug, ką galėtumėte padaryti, kad paspartintumėte stuburo suspaudimą, nebent pabusti anksčiau. Jei anksti pradėjote dirbti, atlikite kruopščią pamainą, kuri apima penkis ar dešimt minučių, prie treniruoklių ir dinaminių ruožų, pvz., Inkstų kirmėlių, spidermanų lunges ir vaikščiojimo pirštais.

Didelis pastangų vakaras

Per dieną, stuburas natūraliai suspaudžia dėl gravitacijos. Stuburas saugiai lenkės 5 proc. Daugiau nei anksti ryte. Tai leidžia idealiai pakelti svorį vėliau dieną, jei planuojate atlikti bet kokius judesius, kurie gali sukurti daugybę gniuždomų ir šlyties jėgų. Tai gali apimti pratimus, tokius kaip sprogdinimai, pritraukimai ir visi sukimo judesiai.