Ar varškė yra sveikas valgyti?

Žmonės myli ar nekenčia kreminės, vienkartinės varškės struktūros. Jei esate gerbėjas, gera žinia: sūris yra bona fide sveiko maisto tiek, kiek jūs pasirenkate neriebalinių veislių. Viršutinis varškė su persikų, uogų ar vyšnių pomidorais šviežiam, paprastam užkandžiui su maistinėmis medžiagomis.

Energija

Pagaminta tik 1 104 puodelio patiekaluose, kuriuose yra tik 104 kalorijos, varškis yra puikus, mažai kaloringas 15 gramų baltymų šaltinis. Valgykite pusryčius, o pusryčių metu likite iki pusės.

Vitaminai ir mineralai

Kailinis sūris turi ilgą vitaminų ir mineralų sąrašą, kuriame yra fosforo, kalio, folatų, vitamino A ir cinko. Galbūt svarbiausia maistinė medžiaga yra kalcis – mineralas, būtinas raumenų funkcijai, nervų impulsų pernešimui, signalizacijai nuo ląstelių prie ląstelių, kraujagyslių funkcijos ir hormonų sekrecijos. Kalcis taip pat atlieka svarbų vaidmenį kaulų ir danties veikloje bei struktūroje. Vienoje puodelio varškės yra 125 miligramai šio svarbaus mineralo.

Apsvarstymai

Sūris turi vieną nesveiką ingredientą – druską. 1 puodelio servetėlėmis pakuojami 539 miligramai natrio – tai yra didžiulė Amerikos Amerikos širdies asociacijos rekomendacijos dalis, kurią sudaro 1500 miligramų per dieną. Apriboti varškę, jei esate mažai natrio dietos.