Aš praranda svorį ir mano kūnas nėra simetriškas

Nuotraukų retušavimas žiniasklaidoje sukuria idealius vaizdus, ​​o stilistai dirba, kad sumažintų trūkumus ir atitiktų modelių ir atlikėjų turtą. Kai kurie žmonės nėra simetriški iš vienos pusės į kitą, kiti gali atrodyti asimetriški lyginant kūno apatinę dalį su viršutine pusė. Sumažėjus svoriui, kūno simetrijos pokyčiai gali atrodyti labiau matomi arba ryškūs. Pratimai gali padėti išlaikyti jūsų kūną, kad būtų sukurta labiau simetriška išvaizda.

Žiniasklaida reklamuoja kūno atvaizdus, ​​kurie yra toli nuo normos – dauguma žmonių neišsiskiria kaip kino žvaigždės ar aktoriai, nesvarbu, koks svoris jie pralaimi. Mados modeliai paprastai yra ektomorfai, ir tik nedidelis skaičius žmonių iš šios populiacijos turi šį kūno tipą, teigia treneris dietitikas Sheri Barke iš Canyon koledžo. Daugelis žmonių yra natūraliai asimetriški. Pavyzdžiui, daugeliui moterų yra viena krūtinė, didesnė už kitą. Tai yra normalu. Kai svorio netekite, organizmas praranda riebalus atvirkštine tvarka, kai jūsų kūnas riebalų kaupiasi, kai įgyjate svorį. Kūno sudėjimo, raumenų ir riebalų santykio pokyčiai įtakoja jūsų dydį ir kūno įvaizdį. Pasak Barke, raumenys užima 1/3 mažiau vietos nei tas pats riebalų kiekis.

Daugeliui žmonių svorio kritimas pirmiausia yra viršutinėje kūno dalyje ir veidas. Teritorijos, kuriose organizmas pirmą kartą indėluoja riebalus – pilvas vyrams ir obuolių formos moterims, o daugeliui moterų – klubų, sėdmenų ir šlaunų – ilgiausiai trunka. Nors svorio praradimo procesas gali sukelti asimetrinį dugno sunkų išvaizdą, nors vietoje mokymas nėra laikomas veiksmingu – pavyzdžiui, jūs negalite prarasti pilvo riebalų, sėdėdamiesi kiekvieną dieną, – preliminarūs įrodymai rodo, Galima prarasti daugiau mažesnio kūno riebalų nei viršutinio kūno riebalų su pertraukiamomis spintomis.

Naujojo Pietų Velso universiteto tyrėjai nustatė, kad moterys, kurios 20 minučių trukmės sportuojančių dviračių sportuojasi, praleido daugiau svorio ir kūno riebalų nei kontrolinė grupė, kuri 40 min. Ne tik jie prarado daugiau svorio per pusę laiko, bet dauguma riebalų nuostolių buvo iš jų kojų ir sėdmenų. Treniruotės metu buvo naudojamos aštuonios sekundės intensyvaus pedalo judėjimo, o po to – 12 sekundžių. Šis pratimų metodas gali padėti prarasti svorį, todėl jūsų kūnas gali atrodyti asimetriškas dėl sunkios išvaizdos. Kai kuriems žmonėms gali būti netinkamas greitas sprynimas. Prieš bandydami šį treniruotę pasitarkite su savo gydytoju.

Įdėkite popieriaus lapą į pusę veido ir kūno keliose nuotraukose. Perjunkite popieriaus lapą, kad padengtumėte kitą veido ir kūno pusę. Atkreipkite dėmesį į skirtumus. Galite taip pat naudoti valdiklį, kad pastebėtumėte, kaip dažnai akys neatsidaro arba viena pusė yra didesnė už kitą. Žmonės nėra manekinai, nes natūralus yra ne simetriškas kūnas. Norėdami pamatyti šią asimetrą judant, pabandykite užsiimti tokia klasė kaip kovos menai, tai chi ar šokis. Tai suteiks jums įvairių amžiaus, dydžio ir formos žmonių judėjimą, tai gali padėti pagerinti savo kūno pripažinimą.

Fonas

Svorio metimas

Pakartotinis Sprintingas

Patarimai