Ežerai ir upės Houstone, Teksase

Įsikūręs netoli Persijos įlankos pakrantės, Houston, Teksasas, gyvena daugiau kaip 2 milijonai žmonių, todėl tai yra didžiausias valstybės miestas. Hiustonas yra NASA ir besivystančios aviacijos ir kosmoso pramonės namas. Daugelis karinių bazių yra įsikūrusios Teksase, ir tai taip pat atnešė verslui (ir daug lankytojų) į regioną.

Istorija

“Houston” buvo įkurtas 1836 m. Ir greitai išsiplėtė dėl netoliese esančio uosto, geležinkelio pramonės ir naftos atradimo 1901 m. Ji taip pat turėjo klestinčią medvilnės prekybą. 1902 m. Houstono laivo kanalo statyba pagerino miesto infrastruktūrą, todėl jos gyventojų skaičius per pastaruosius dešimt metų padvigubėjo. Tačiau 1980-aisiais astronomijos pramonės recesija ir nuosmukis sulėtėjo. Šiandien miestas priima milijonus lankytojų per metus.

Uraganas ir potvynių pavojus

Hiustonas yra drėgnas ir pusiau atogrąžų rajonas netoli Meksikos įlankos ir pažeidžiamas uragano veikla. Uraganai yra sukurti tarp šaltų ir šiltų priekinių dalių, susiduriančių Meksikos įlankoje, kurios po to nutiestos į Houstoną. 2005 m. Miestui evakuoti 2,5 mln. Žmonių dėl uragano “Rita” grėsmės. “Houston” taip pat yra linkęs į potvynius ir turi žemą 50 pėdų aukštį virš jūros lygio. Miestas yra greta San Jacinto upės ir Buffalo Bayou, o daugelyje miesto rajonų yra tiesioginių potvynių lygumų.

Buffalo Bayou

“Houston” sėdi greta “Buffalo Bayou”, kuri yra didelė upė, kuri eina per miestą. Jos centre yra “Promenadas”, kuriame vyksta aktyvus renginių kalendorius. Kiekvieną gegužę ji taip pat turi metinį “Dragon Boat Festival”. Jei jaučiatės aktyvus, galėsite išsinuomoti baidarės ir baidarės, kad galėtumėte reguliariai keliauti iš upės ištisus metus. Arba galite mėgautis nepakartojamu “Pontoon Boat” kelione su privačia kompanija. Jei esate aplinkosaugos požiūriu, jūs galite netgi “įsitvirtinti” “Buffalo Bayou”, prisidedant prie išsaugojimo projektų.

Lake Houston Wilderness Park

“Houston Wilderness Park” yra pusvalandyje nuo Houstono miesto centro. Parkas yra beveik 5000 hektarų žemės, kuri siūlo daugybe pramogų. Galite pasiūlyti kalnų slidinėjimo trasą su pagrindiniais grilis ir vieta iškylai. Galite pasimėgauti dviračiu, laivu ar pėda. Parkas yra 8 mylių pėsčiųjų takų ir 12 mylių dviračių takų.

Lankytinos vietos

“Houston” siūlo įvairių sporto, kultūros, istorinių ir kitų pramogų. “Johnson Space Center” yra privaloma, turinti daug parodų, kosmoso patirties ir švietimo derybų. Galite pasivaikščioti tramvajaus centre ar dalyvauti erdvinio reiso modeliavime. Houston taip pat yra Nacionalinio laidojimo istorijos muziejaus, kuri buvo atidaryta 1922 metais. Galite aplankyti fantazijos spintelę ir sužinoti apie senus balzamavimo paslaptis. Arba valgykite Pat Greerio virtuvėje “Vegan Kitchen”, vidiniame Houstoniniame restorane esančiame veganų restorane (kuriame siūlomos privatūs ir bendruomeninės valgio gaminimo klasės).