Inkstų infekcijos ir apelsinų sultys

Inkstų infekcija ar pyelonefritas yra bakterinė infekcija, kuri atsiranda vienoje ar abiejų inkstų. Inkstų infekcija gali būti labai skausminga ir pavojinga, jei ji nebus gydoma. Jei įtariate inkstų infekciją ar šlapimo takų infekciją, kreipkitės į gydytoją, nes gali prireikti antibiotikų. Apelsinų sultys, taip pat kitos sultys, tokios kaip spanguolių ir ananasų sultys, gali greičiau atsigauti, slopindami jūsų infekciją.

Inkstų infekcijos

Inkstų infekcija yra šlapimo takų infekcija, kuri paveikia vieną ar abu jūsų inkstus. Daugeliu atvejų bakterijos patenka į kūną per šlaplę, patenka į pūslę ir progresuoja iki inkstų. Ši bakterija dažniausiai yra Escherichia coli, dažniausiai atsirandanti jūsų apatinėje žarnoje. Infekcija taip pat gali pasireikšti kitur jūsų kūne, keliaujant į inkstus per kraują.

Simptomai

Inkstų infekcijos simptomai skiriasi, tačiau gali pasireikšti skausmas ir spaudimas pilve ir nugaroje, didelis karščiavimas, šaltkrėtis ir vėmimas. “Merck Manual” ataskaitoje teigiama, kad maždaug trečdalis žmonių, sergančių inkstų infekcija, taip pat serga cisto simptomais ar šlapimo pūslės infekcija, įskaitant šlapinimąsi deginant ir dažnai reikalaujant šlapintis. Kraujas ir pūsleliai gali pasirodyti šlapime, vadinamu hematurija.

Apelsinų sultys

Pagal MayoClinic.com, inkstų infekcijos yra kenksmingos ir galinčios kelti pavojų gyvybei, todėl reikia gydymo. Infekcijai gydyti reikalingas antibiotikas, o šlapimo kultūra padeda savo gydytojui nustatyti tinkamą antibiotiką bakterijoms gydyti. “Antimikrobiniai vaistai ir chemoterapija” paskelbė rezultatus 1989 m., Remiantys apelsinų, spanguolių ir ananasų sulčių naudojimą slopinant bakterijas, ypač E. coli. Shizjiazhuang inkstų ligų klinika rekomenduoja gerti apelsinų sultis, kaip įprastą tvarką, skirtą jūsų šlapimo takų sveikatai išlaikyti.

Atsargiai

Daugelyje komercinių apelsinų sulčių yra daug cukraus, o tai gali apsunkinti inkstus šerti infekciją. Be to, apelsinų sultyse yra daug rūgščių, kurie taip pat gali pabloginti jūsų šlapimo takus. Per daug vitamino C, vitaminų apelsinų sultys yra daug, gali prisidėti prie inkstų akmenų, pilvo spazmų, galvos skausmo, viduriavimo ir vėmimo, praneša MayoClinic.com. Mažai tikėtina, kad jūs geriate pakankamai apelsinų sulčių, kad viršytų 2000 miligramų ribas, bet pirmiausia aptarkite su apelsinų sultimis inkstų infekciją.