Jazminų arbata ir svorio kritimas

Jasmine arbata turi subtilų gėlių aromatą, kuris suteikia malonų malonų gėrimą. Pagaminta iš jazminų kvapiųjų žalių arbatos lapų – jazminų žiedai džiovinami, o po to dedami su džiovintomis arbatėlėmis taip, kad jų kvapas būtų įleistas – jazminų arbata turi tokią pat naudą sveikatai, kaip ir žaliosios arbatos.

Mažo kaloringumo gėrimas

Žalioji arbata natūraliai yra mažai kalorijų ir pagaminta iš Camellia sinensis augalo lapų, to paties augalo, kuris gamina oolong ir juodas arbatas. 1 puodelio porcija iš žaliosios arbatos yra tik 2 kalorijos vienai porcijai, todėl ji gali pakeisti kitų aukštojo kaloringumo gėrimų, tokių kaip soda. Žalioji arbata, patiekianti citrinų-kalkių soda gali vieną kartą per savaitę per metus, gali padėti jums prarasti daugiau kaip 2 svarus kūno svorio.

Kofeinas Jasmine arbata

Jazminio arbatos, pavyzdžiui, žaliosios arbatos, natūraliai yra kofeino, kuris turi svorio nuostolių. Kofeino kiekis žaliojoje arbatoje svyruoja nuo 9 iki 50 miligramų už 8 uncijos puodelio. 2005 m. Paskelbtame tyrime “Nutukimo tyrimų” metu nustatyta, kad per tris mėnesius po keturių savaičių mažo kaloringumo dietos įprastą žaliojo arbatos ir kofeino mišinio suvartojimą – 150 miligramų kofeino – atsiranda didelė Svorio sumažėjimas ir riebalų oksidacija nutukusių moterų. Netgi tais atvejais, kai žaliajai arbatinei papildomai buvo mažiau kofeino, vis dar labai sumažėjo kūno svoris, riebalų masė ir liemens apskritimo apimtis.

Padidina metabolizmą

Žalioji arbata jazminų arbatoje gali padėti padidinti raumenų kiekį jūsų kūne, kai taip pat pridedate pasipriešinimo mokymą pagal savo režimą. Tai taip pat gali padėti sumažinti bendrą riebalų masės procentą. 2013 m. Leidinyje “Medicinos produktų žurnalas” paskelbtame tyrime nustatyta, kad moterų raumenų apykaitos lygis padidėjo, kai jie išgerdavo žaliosios arbatos ir dalyvavo rezistencijos mokymo programoje. Poveikis buvo didesnis tiems, kurie ir išgerdavo žaliąją arbatą, ir atliko pratimą negu tiems, kurie tik išnaudojo. Keturių savaičių tyrimo pabaigoje kūno riebalai, liemens apskritimo ir trigliceridų koncentracijos buvo mažesnės, o raumeningumas ir bendras medžiagų apykaitos greitis buvo didesnis. Tyrėjai padarė išvadą, kad žalioji arbata kartu su atsparumo ugdymu gali padėti išlaikyti svorį ir svorį.

Kiek žaliosios arbatos

Žalioji ir jazminų arbata laikoma saugia, nors per daug geri gali sukelti per didelį kofeino suvartojimą. Apriboti savo kofeino suvartojimą iki 200 iki 300 miligramų per dieną. Merilando medicinos centro universitete rekomenduojama išgerti nuo 2 iki 3 puodelių žalios arbatos per dieną, kad būtų galima gauti pakankamai polifenolių, kad arbata būtų naudinga sveikatai. Vidutinė puodelis žaliosios arbatos yra 50-150 miligramų polifenolių. Skirtumas priklauso nuo arbatos prekės ženklo ir nuo to, kiek ilgai jūs jį pasisuksite.