Jei kas savaitę užsiimsite 100 susitraukimų, kiek svarų prarasite?

Praradus svarus reikalingas kalorijų deficitas, o tai reiškia, kad jūs sudeginate daugiau nei vartojate. Nors gali atrodyti, kad per dieną sėdėti per dieną gali būti šešių jūsų svajonių paketas, vien tik sėdėti ant sėdynių nepadės jums numesti svorio. Po riebalų sluoksniais galite susimaišyti su kietu sluoksniu, bet riebalams tirpstant reikia daugiau nei tik vietoje apžiūrėti. Prarasti nuo 1 iki 2 svarų. Per savaitę, kuri yra sveikiausia svorio norma, pagal MayoClinic.com, jūs turite įtraukti tinkamą mitybą ir mankštą.

Vienas svaras yra 3500 kalorijų ekvivalentas. Jei norite prarasti 1 svarą per savaitę, turite išmesti 500 kalorijų per parą per pratimus, mitybą ar abu derinius. Pasak Csgnetwork.com, kalorijų deginimo skaičiuoklė yra 145 svarų. Žmogus, atliekantis 5 minutes energingų sėdimų vietų, sušauks tik 33 kalorijas. Per vieną savaitę tai yra tik 231 kalorija – net pusė to, ką turėtumėte sudeginti per dieną.

Jei kas savaitę užsiėmėte tik 100 kartų, neturėtumėte prarasti svorio, net jei atsirastumėte iš labai sėdusio gyvenimo būdo. Jei atliktumėte 100 kartų ir tada pakeistumėte savo mitybą, pašalindami 450 kalorijų per dieną, labiausiai tikėtina, kad iki savaitės pabaigos skalė sumažės iki 1 svaro. Tęskite pratybas savo pratimų režimuose, bet norėdami sudeginti daugiau kalorijų, pratęsdami ir griežčiau.

Jei jūsų tikslas yra svorio mažėjimas, apsvarstykite galimybę pakeisti savo veiklos lygį. Naudojant 30 minučių daugiausiai savaitės dienų, padidės kalorijų deginimas ir padidės svorio tikimybė. Tas pats 145-lb. Žmogus galėtų sušvirkšti beveik 400 kalorijų ir 30 minučių greitai važiuoti dviračiu. Jei atliksite keletą savaitės dienų, kartu su 100 kalorijų per dieną pašalinimu, galite prarasti nuo 4 iki 5 svarų. Per mėnesį.

Dieta ne visada reiškia, kad reikia pradėti ramybę kaip Atkinsą ar Pietų paplūdimio dietą. Valgydami keletą nedidelių patiekalų per dieną padidinsite jūsų metabolizmą, o dietos vykdymas su baltymų, skaidulų ir sveikų riebalų pagalba padės jus sotinti. Jei su savo treniravimo planu sudeginate 300 kalorijų, pradėkite ieškoti būdų, kaip atsikratyti 200 kalorijų iš savo dietos. Tai gali būti taip paprasta, kaip pašalinti soda galią, šukuotes sauja ar tą papildomą sviesto lapą, kurį paskirstysite ant toto.

Svorio metimas

Pavyzdys

Rekomendacija

Dieta