Kaip atidaryti mėgėjų bokso klubą ar bokso treniruoklį

Bėgimo mėgėjų bokso klubo ar sporto salės atidarymas daugeliu atžvilgių yra toks, kaip atidaryti bet kurį kitą mažą verslą ar ne pelno organizaciją. Tai gali būti sudėtinga įmonė, apimanti daugybę tyrimų. Deja, dauguma informacijos, kurią rasite, gali neatspindėti bokso klubo ar sporto klubo savybių. Dėl to gali prireikti susisiekti su kitų bokso klubų savininkais tose vietose, kuriose nekonkuruojate su savimi.

Pasitarkite su savo valstybine ar vietine bokso komisija, kad galėtumėte reguliuoti savo regiono bokso treniruoklių salę. Šios taisyklės labai skiriasi tarp jurisdikcijų, ypač mėgėjų klubams. Prieš pradėdami planuoti savo verslą, įsitikinkite, kad laikotės visų šių taisyklių.

Saugus draudimo bokso klubo atsakomybės draudimas ir darbuotojo kompensacijos draudimas. Kadangi boksas yra kovos sportas, draudimas yra svarbus ir brangus jūsų verslo plano dalis.

Rasti objektą su aukštomis lubomis ir daugybe atvirų plotų. Tai gali būti sunku teritorijoje, kurioje daugiausia dėmesio skiriama biurų plotams ir mažmeninei prekybai. Pramonės parkai gali būti puiki vieta bokso treniruoklių salėje, ir jie jungia didelius plotus su mažesnėmis nuomos kainomis nei mažmeninės prekybos centras.

Pagalvokite, kokia įranga yra labai svarbi jūsų mokyklai / sporto salėje, tada tyrinėkite, kaip ir kur tai padaryti. Išparduokite populiarius bokso įrenginius, kad atkreiptumėte dėmesį į siūlomų įrangos rūšį ir kokybę. Saugus įrangos finansavimas, jei jūsų biudžetas nesiekia ženklo.

Nustatykite narystės normas ir klasės ir (arba) mokymo programas. Turite aiškų tikslą ir aiškią filosofiją apie tai, ką norite skatinti ir įgyvendinti per savo objektą. Atkreipkite dėmesį į pasirinktą demografiją ir kainą.

Apsvarstykite narystę kovos menų asociacijų asociacijose, kaip “Member Solutions” ir Nacionalinę profesionalių kovinių menininkų asociaciją. Šios grupės teikia kontaktus, įrangos nuolaidas ir instruktavimą, kaip maksimaliai išnaudoti ribotą biudžetą, tuo pat metu išlaikant savo mokymo programas.

Siūlome nemokamas pamokas bažnyčiose, mokyklose ir kitose organizacijose. Išsiųskite kiekvieną studentų namus su kuponu, kurį treniruojate treniruočių salėje. Pasak Stepono Oliverio iš Kovos menų pramonės asociacijos, tai gali būti vienas iš geriausių būdų, kaip atverti naujus studentus per jūsų duris.

Susisiekite su mokyklomis ir klubais, kurie siūlo papildomas kovos menų programas. Kovos menų pramonės profesionalai dažnai yra pasirengę bendrauti su kitais specialistais. Kartu galite rasti akcijų, įdomių turnyruose ir kitose veiklos srityse.