Kaip atsikratyti juodmedžių ant smakro

Niekas neleidžia slopinti aiškios veido, tarsi užsispyręs akmenukas. Sukelia nešvarumus ir aliejus ant jūsų odos paviršiaus, kurie užstringa jūsų porose, gali būti sunku pašalinti juodmedžius. Kai prie jūsų smakro atsiranda juodmedis, pasipriešinkite norui išspausti juos, norėdami juos išgauti. Vietoj to sekite įprastą odos priežiūros režimą, kurio tikslas – išvalyti poras ir pašalinti nešvarumus ir bakterijas nuo veido.

Plaukite savo veidą kasdien su švelniu valikliu. Naudojant šiek tiek grimztą valiklį kiekvieną vakarą prieš išvykdami į lovą, pašalinkite nešvarumus, aliejų ir bakterijas, kurios ant jūsų odos pastatytos per dieną, kad neužsikrėtumėte poromis.

Naudokite produktus, kuriuose yra salicilo ar glikolio rūgšties. Šios rūgštys odą praplauna, kad padidintų odos ir ląstelių apykaitą, padedant išvalyti poras. Jie taip pat veikia kaip priešuždegiminiai agentai, kurie gydo ištrūkius, dirbdami, norėdami sušvelninti ir ramina susierzinusias vietas.

Taikyti retinoidinius kremus. Šie vitaminų A pagrindu pagaminti dariniai padidina greitį, per kurį išorinis jūsų odos sluoksnis išnyksta, taip užkertant kelią negyvoms odos ląstelėms užkimšti poras ir formuojant inkstuose. Vaistinėje galite įsigyti reguliariai išreikštų retinoidų be recepto, tačiau pagal receptą galima įsigyti daugiau galingų veislių.

Spot-gydyti inkštirų, naudojant porų juostas. Šis gydymas namuose gali būti įsigytas vaistinėje ir gali greitai padėti kai kurioms pastebimai užblokuotoms poroms. Pasitarkite su instrukcijomis ir perspėjimu. Poros juostelės nėra įprastos odos priežiūros procedūros palaikymo pakeitimas, todėl jas naudokite tik kaip priedą.