Kaip atsikratyti kojų mėšlungio po bėgimo

Jis gali jaustis gerai, jei norite ilgai važiuoti, bet raumenų mėšlungis kojose gali sugadinti likusią dienos dalį. Dėl dehidratacijos ir raumenų našumo gali atsirasti raumenų mėšlungis. Ilgai dirbdami raumenis, raumenys jūsų kojose gali būti netyčia sutampa, sukelia skausmingą spazmą. Galite sumažinti nugaros mėšlungį namuose, kad galėtumėte turėti daiktų aplink namus. Pasitarkite su savo gydytoju, prieš pradėdami gydyti savo kojų mėšlungį, ypač jei turite sveikatos sutrikimų ar sužeidimų.

Išlyginkite kojas, kad atsipalaiduotumėte raumenis ir sumažintumėte kojų mėšlungį. Valykite raumenis į viršų, link savo širdies, kad padidintumėte kraujo tekėjimą į savo koją, o tai padės raumenims atsipalaiduoti. Jei miego metu kojos kojos, patrinkite kojas tiesiai prieš miegą.

Ištieskite kojas po bėgimo ir prieš miegą. Nuleiskite pirštus penkias sekundes, tada sulankstykite juos. Tęskite pakaitomis, nukreipdami ir pakreipdami pirštus vieną minutę.

Išgerkite vandenį arba sporto gėrimą elektrolitais iškart po to, kol einate lovoje. Dehidratacija gali sukelti kojų mėšlungį, o esant hidratacijai gali padėti jas pašalinti.

Prieš eidami miegoti padėkite šildytuvą ar elektrinę antklodę ant kojų. Šiluma atsipalaiduoja jūsų raumenys, todėl mažiau tikėtina, kad naktinės kojų mėšlungis.

Eik miegoti. Jei neturite miego, važiavimas gali sukelti daugiau raumenų nuovargio nei įprasta. Kitą rytą atsibundus, pėdos gali būti labiau atsipalaidavę.