Kaip augti antakius su minoksidiliu

Minoxidil yra aktyviai reklamuojamų plaukų restauravimo vaistų, tokių kaip Rogaine ir Hairgro, veiklioji medžiaga. Paprastai jis vartojamas plaukams ir plaukams gydyti ant galvos odos, tačiau Amerikos dermatologų akademija nurodo, kad ji taip pat gali būti naudojama atstatant antakių plaukus. Turėkite omenyje, pradėdami gydymo režimą, kol pastebėsite plaukų augimą, gali užtrukti iki 12 savaičių.

Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradėdami vartoti minoksidilį, rekomenduokite MayoClinic.com. Minoksidilis gali sukelti alergines reakcijas žmonėms, turintiems maisto dažų, konservantų ar gyvūnų alergijų. Jis taip pat gali trukdyti kai kuriems vaistams ir yra įrodyta, kad padidina kraujo spaudimą, kai jis vartojamas didelėmis dozėmis.

Nuplaukite savo prakaito zoną švelniu muilu ir vandeniu ir išdžiovinkite. Prieš pradėdami vartoti minoksidilį, jūsų oda turi būti visiškai sausa.

Pridėkite aplikatorių 5 kartus minoksidilio tirpalu du kartus per dieną. Venkite medikamento patekimo į akis. Nuplaukite rankas po vaisto vartojimo.

Leiskite minoksidiliui išdžiūti nuo dviejų iki keturių valandų prieš neliesdami sritį, dėvėkite skrybėlę, pritaikydami kosmetiką, miegodami ar plaukdami.