Kaip elgtis senyvo amžiaus tėvelius slaugos namuose

Jūsų tėvų ar tėvų diegimas slaugos namuose gali būti vienas iš sunkiausių ir traumuojančių jūsų gyvenimo įvykių. Tačiau, jei suprantate, kas yra susijusi, jūsų tėvų (-ių) poreikius ir daugelį kitų veiksnių, tai gali padėti priimti sprendimą šiek tiek lengviau. Tikėtina, kad jūs manote, kad kaltas dėl sprendimo, ir tai normalu. Tačiau tavo tėvų saugumas ir rūpinimasis yra svarbiausias veiksnys priimant šį sprendimą.

Pasitarkite su jais apie savo susirūpinimą dėl specializuotos priežiūros ar savo iššūkius teikiant tokią priežiūrą. Kai kurie tėvai nenori būti našta savo vaikams ir gali reikalauti slaugos namuose, o kiti gali apkaltinti jus išdavus juos ir norėdami atsikratyti jų, nes jie yra našta. Gydytojams, besirūpinantiesiems tiems, kurie serga inkontinentiniais ar diagnozuotų demencijos forma, turėtų nuspręsti, kada laikas, siūlo “Ankstyvas parodymas” ir “CBSNews.com”.

Paimkite laiką, kad rasit tinkamą slaugos namuose savo tėvams. Jūsų pasirinkimas turėtų būti grindžiamas slaugos namų teikiamomis paslaugomis. Slaugos namuose turėtų būti užtikrinta saugi ir saugi aplinka jūsų tėvams. Jei jūsų mama turi demenciją ar Alzheimerio ligą, sužinokite, ar yra saugus sparnas ar jo dalis, kuri užtikrins jūsų mamai saugią ir ramią aplinką.

Apsilankykite savo vietovių skaičiui. Stebėkite gyventojų ir darbuotojų sąveiką. Pažiūrėkite, kad senjorai ilgai neliktų sėdėti patys. Žiūrėkite, kaip greitai skambinti žibintais atsako slaugytojai arba slaugytojai. Jei tavo tėvai bus priimti, paklauskite, ar jie gali būti išdėstyti kartu. Nustatykite maitinimo tvarkaraščius ir tai, ar bus tenkinami jūsų tėvų mitybos poreikiai. Paklauskite, ar medicinos seserys yra teikiamos 24 valandas per parą, ir kokių veiksmų imasi skubios medicinos pagalbos atveju. Pasikalbėkite su slaugos namų administratoriumi apie paskirties vietą ir veiksmus, kurių reikia imtis, kad jūsų tėvai galėtų priimti į darbą.

Pasiruoškite save protiškai, kai laikas vairuoti ar pervežti savo senyvo tėčio į slaugos namuose. Būkite pasirengę jaustis dėl kaltės ir abejonių. Galite žinoti, kad darai tinkamą dalyką, kad galėtumėte užtikrinti aukščiausią tavo tėvo saugumą ir saugumą, tačiau dėl to negalėsite jaustis geriau. Jūsų tėvai greičiausiai išreikšti keletą jausmų, įskaitant pykčiu, ašaromis, elgetavimu ir kartais tyla. Reguliariai aplankykite savo tėvus ir paskambinkite jiems, kai negalėsite. Leisk jiems žinoti, kad jie nėra pamiršti. Laikykite juos kiek įmanoma labiau į savo gyvenimą, ypač jei gyvenate netoliese.