Kaip fotografuoti tikslų fotografiją futbolą

Mokantis tiksliai šaudyti futbolą gali būti bauginantis iš pradžių, tačiau, turėdamas pakankamai praktikos ir atsidavimo, galėsite tobulėti ieškant nugaros. Tikslus futbolo šūvio raktas – suprasti ir įvaldyti kūno formos mechaniką ir ribas. Jei neturite natūralaus šūvio, labai svarbu užtikrinti, kad jūsų kūno padėtis ir judėjimas būtų tiksliai tose vietose, kur jie turi būti tikslūs fotografuoti futbolą.

Vizualizuokite, kur ketinate šaudyti kamuolį. Prieš pradėdami fotografuoti, pažvelkite į tikslą ir vartininko poziciją pagal tikslą. Pasirinkite nukreipti savo šūvį labiausiai apšviestoje tinklo dalyje.

Sužinokite, kaip padėtumėte palaikomą koją. Galite turėti galingą futbolo šaudymą, bet be tinkamos tvirtos padėties ir padėties, jūsų vaizduotės bus laukiniai ir netikslūs. Kur tu padedi savo koją ir kiek lenkimo laikysi savo atraminę koją, ne tik įtakoja smūgio tikslumą, bet ir kaip didelis kamuolys nukeliaus į tikslą. Kad kamuolys būtų žemas ir būtų užtikrintas tikslumas, laikydami koją tiesiai priešais rutulį, laikykite savo rėmą tiesiai šalia rutulio. Tai padės išlaikyti rutulio trajektoriją. Jei pasirinksite šaudyti į dešinę arba į kairę, laikykite nuspaustą kojos pirštą į tą tašką. Jei norite, kad rutulys keliauja aukščiau per orą, laikykite atraminę koją šiek tiek toliau, nei lygiu su rutuliu.

Padėkite savo viršutinę kūno dalį teisingai. Jūsų pečiai ir rankos, tinkamai išdėstyti, padeda išspręsti jūsų futbolo kulkos tikslumą. Kai šaudymo kamuoliukus žemas, jūs norite šiek tiek pasilenkti viršutinę kūno dalį virš šono, šiek tiek pasukti rankas į pusiausvyrą, kai perkeliate savo kojos koją žemyn ir nukreipkite į kamuolį. Didesniems nuotraukoms, kai laikydami savo atraminę koją šiek tiek už rutulio, šiek tiek pasilenkite viršutinę kūno dalį, laikydami tą patį pasukamą judesį rankose ir klubuose.

Laikykis akis ant rutulio. Fotografuojant nereikia ieškoti ar žengti į priekį. Vienintelis laikas, kai tavo akys bus nukreiptos į kamuoliuką, tuomet jau surask savo tikslą. Laikydamasis akis ant rutulio, jūsų kojos pamaina bus tiksli.

Paimk savo kulka Kai tik įsisavinsite savo palaikomą koją ir viršutinę kūno vietą, pasukite savo šaudymo koją žemyn ir į priekį, nubėgdami per vidurį arba viršutinę kamuolį. Leiskite savo koją sekti visiškai be abejo, kad išvengtumėte laukinių šūvių. Galite valdyti fotografuojamo šaudymo tipą, naudojant skirtingas pėdos dalis. Norėdami gauti galingiausią ir tikslią nuotrauką, naudokite pėdos viduje arba pakopą. Jei šaudate kamuolį iš tinklinio, paprastai naudojama pėdos viršutinė dalis.