Kaip greitai sunaikinti 10 svarų

Sultys, sulčių dietos ir detoksikacijos tapo populiarus būdas įtempti svorį ir prarasti greitus svarus. Nevalgydami jokių maisto produktų, leiskite savo virškinimo sistemai pailsėti ir išvalyti daugelį šiandien Amerikoje sunaudotų perdirbtų maisto produktų. Sultys greitai susideda iš natūraliai sultingų vaisių ir daržovių ir vandens gerimo, o apskritai nėra maisto. Vidutinė sultys greitai trunka nuo trijų iki dešimties dienų, nors kai kurie žmonės greitai pasieks 30 dienų. Pasak “Fitness Through Fasting”, vidutinis žmogus per septynias greito sulčių dienas gali prarasti 10 svarų ar daugiau. Kaip ir bet kuriai kitai dietai, reikia imtis atsargumo priemonių.

Prieš pradėdami bet kokio tipo sultys, pasitarkite su savo gydytoju. Kadangi jūs nebūsite valgyti jokių kietų maisto produktų, jūsų gydytojui gali prireikti keisti ar koreguoti receptinius vaistus ir rekomenduoti vitaminų papildai, kuriuos vartojate valgydami išeitį iš valgio.

Įsigykite aukščiausios kokybės sulčiaspaudę. Atsižvelkite į tokius dalykus kaip, kaip paprasta naudoti ir išvalyti, kaip ilgai jį naudoti reguliariai ir kokias išlaidas galite sau leisti. Šią daugybę kartų naudositės visą dieną, todėl įsitikinkite, kad tai yra ta, su kuria galite lengvai dirbti.

Įsigykite šviežių ir pageidautina ekologiškų daržovių ir vaisių asortimentą sultims. Vaisiai, tokie kaip obuoliai, kriaušės, vynuogės ir ananasai, suteikia daug vitaminų ir maistinių medžiagų ir yra lengvai sulčių. Taip pat rekomenduojamos daržovės, kaip kopūstai, salotos, kviečių žolės, salierai, runkeliai ir dauguma žalių daržovių.

Įdėkite tokius dalykus kaip imbieras ar kalkės, kad tam tikri sulčių mišiniai būtų labiau skanūs. Daugelis žalių daržovių nesukuria geriausio skonio, kai sulčiaspaudės, todėl jas galima sumaišyti su vaisiais arba pridėti prieskonių.

Tuo metu, kai ketinate išgerti, sultis švieži. Jums reikės išgerti ne mažiau kaip 35-70 uncijų sulčių per dieną, todėl sulaužant ją mini “sulčių patiekalais”, bus lengviau. Sultų laikymas nerekomenduojamas, nes jis praranda šiek tiek maistinę vertę.

Gerkite ne mažiau kaip aštuonis stiklines filtruoto ar išgryninto vandens per dieną, be sulčių gėrimų, kad jūsų kūnas būtų drėkinamas.

Palaipsniui pradėkite valgyti maistą, kai laikas pasibaigs. Jūsų kūnas nėra naudojamas kietų maisto produktų perdirbimui, todėl nėra tikslinga išeiti ir užsisakyti didelį mėsainį. Pirmą dieną palaipsniui įpilkite vaisių ir daržovių, tada pridėkite grūdų ir baltymų, kaip jūsų kūnas gali jį tvarkyti.