Kaip gydyti spuogus ant varpos

Pagal “Braun-Falco dermatologiją”, įskaitant varpą, gali atsirasti spuogų bet kur su aliejumi. Tačiau genitalijų herpes, bendras pavadinimas herpes simplex viruso II, gali atrodyti kaip spuogai, pagal “Pagrindai ir suaugusiųjų sveikatos Slaugos”. Todėl, prieš gydydami spuogus, būtinai turite apsilankyti savo gydytojui už tikslią diagnozę. Gavus teigiamą savo gydytojo patvirtinimą, kad jūs tiesiog kenčiate nuo spuogų, galite pradėti saugiai gydyti savo spuogus namuose.

Švelniai valykite varpą duše, nuplaukite kūno skiaute ir lovatiesę. Remiantis “Kosmetikos dermatologija: principai ir praktika”, lūpų dažai švelniai išplaut odą, leidžiant gydyti spuogus. Pasak “Fondų ir suaugusiųjų sveikatos slaugos”, svarbu, kad jūs išvengtumėte šlaplės, kai prausite kūną, kad išvengtumėte sudirginimo, o tai gali sukelti šlapimo takų infekciją.

Viena dalis raugo lazdeles ištirpinama viena dalimi vandeniu. “Braun-Falco dermatologija” teigia, kad stiprus raganos lazdynas yra per griežtas, kad būtų galima taikyti genitalijų plotui.

Įpilkite medvilnės tamponą su praskiestu rausvos lazdyno tirpalu.

Vieną savo spuogus nulupkite medvilniniu tamponu. Atskirkite medvilninius tamponus po vienkartinio naudojimo. Pasak “Fondų ir suaugusiųjų sveikatos slaugos”, kiekvieną medvilninį tamponą būtina naudoti tik vieną kartą, kad išvengtumėte bakterijų perkėlimo. Naudokite naują medvilninį tamponą kiekvienam iš jūsų spuogų.