Kaip išvengti milijonų vaikų veidai

Milia yra mažos, gerybinės balkšvos bangos, kurios gali vystytis įvairiose kūno dalyse bet kokio amžiaus žmonėms. Dvi šios formos pagrindinės formos yra pirminė ir antrinė milia. Nors pirminiai milijonai labai dažni naujagimiams ir dažniausiai atsiranda ant skruosčių ir nosių, antrinė milia gali paveikti vyresnius vaikus ir suaugusius. Naujagimių būklė savaime išsivystys per kelias savaites ir nereikės gydyti, teigia “MedlinePlus”. Nors gali būti neįmanoma užkirsti kelią pradinei gimdyvių atsiradimui naujagimiams, tėvai gali bandyti imtis šių atsargumo priemonių, siekiant sumažinti antrinių milijonų susidarymą vyresnių vaikų veidai.

Plaukite savo vaiką 2-3 kartus per dieną šiltu vandeniu ir švelniu valikliu. Pataukite veidą sausu minkštu rankšluosčiu. Tai gali išlaikyti veidą švarus ir odos kanalus atblokuoti.

Jei naudojate drėkintuvą ant vaiko veido, naudokite drėkintuvą be šviesos ir be aliejų. Venkite naudoti sunkiuosius arba aliejinius veido produktus, nes jie gali sukelti odos užblokavimą, dėl kurio gali susidaryti milijonai, siūlo “Doctor Good Skin” svetainę.

Apriboti vaiko ultravioletinių saulės spindulių poveikį, kuris dažniausiai yra stiprus tarp vidurdienio ir pietų valandų. Arba jį laikykite patalpoje arba ant veido padėkite be saulės nuo saulės, kol jis eis lauke per šias valandas. Jis taip pat turėtų dėvėti skrybėlę, o ne saulėje. Pernelyg didelė saulės spinduliuotė gali sukelti odos pažeidimus, dermos sustorėjimą ir galimą šių veido išsiveržimų ar cistų atsiradimą.

Venkite perverti lūpų balzamą, kad drėkintumėte savo vaiko lūpas. Kai kurios tam tikrų lūpų balzamo produktų ingredientų gali sudaryti milijonai aplink burnos ar lūpų plotą.

Apsaugokite nuo didelių traumų ar dermių pūslių vaiko veidą, kad sumažintumėte milijonų atsiradimą. Jei rimta odos trauma, pvz., Nudegimas, daro įtaką prakaito kanalams, gali atsirasti milių susidarymas.