Kaip išvengti priešlaikinės ejakuliacijos lyties metu

Vyrai dažnai ejakuliuoja anksčiau, nei buvo numatyta lytinių santykių metu. Atsitiktinis įvykis nėra nieko sugėdintas ar nerimauti. Dažni ankstyvos ejakuliacijos epizodai gali būti labiau įkyrus. Pasak “Mayo Clinic”, priešlaikinei ejakuliacijai būdingos tiek psichologinės, tiek biologinės priežastys. Gydymo metodai apima gydymo, konsultavimo ir kontrolės stiprinimo metodus. Šie metodai gali pagerinti jūsų ejakuliacijos kontrolę, taip pat padidinti bendrą seksualinę patirtį, didinant orgazmo intensyvumą, kaip nurodyta Penishealth.com.

Prieš seksualinį bendravimą

Masturbuokite vieną ar dvi valandas, kol planuojate lytinius santykius. Tai gali sušvelninti nerimastingumą ar smegenų spaudimą, kuris galėjo atsirasti. Atleidžiantis šią įtampą, jums gali būti labiau atsipalaidavęs, o orgazmas gali užtrukti ilgiau.

Seksualinio lytinio akto metu

Užsiimkite išplėstu foreplay. Vietoj to, kad sutelktumėte į lytinius santykius, sutelkite dėmesį į seksualinį žaidimą, kad prailgintumėte laiko, kada varpa pastatyta. “Mayo Clinic” teigia, kad tai sumažins jūsų lytinius sugebėjimus, taip pat padės jums išgyventi.

Vieną kartą sustabdykite šlapimo srautą, kad nustatytumėte dubens raumenis. “PenisHealth.com” teigimu, dubens raumenų suspaudimas gali pagerinti ejakuliaciją.

Ar yra dubens raumenų pratimai. Sutinku ir laikykite dubens raumenis tris kartus. Atleiskite ir pakartokite. Tęskite mažus šio užsiėmimo etapus, taip pat vadinamuosius Kegels, kasdien. Padidinkite pakartojimų skaičių ir kontrakcijos trukmę, nes pratimas tampa jums lengvesnis.

Pradėti varpos stimuliavimą rankomis ar lytinio akto metu. Tęskite tai, kol jaučiatės, kad artėjote prie orgazmo.

Išspauskite varpos galą, kai galva jungiasi prie veleno. Laikykitės, kol nebeliksite troškimo ejakuliuoti.

Tęskite penio stimuliaciją 30 sekundžių po to, kai išlaisvinsite varpą. “Mayo Clinic” nurodo, kad varpas gali būti nevisiškai įtvirtintas po spaudimo, bet bet kuriuo atveju stimuliacija turėtų būti tęsiama.

Pakartokite veiksmus dar kartą, kai jaučiate, kad ketinate sunaikinti. Su praktika, išspaudimas gali būti praleistas, nes sužinosite, kaip valdyti savo ejakuliacijas.