Kaip judėti futbolo rutulį

Kaip ir beisbolo žaidime, “Real Madrido” žaidime Cristiano Ronaldo sukurtas futbolo kamuolio kakliukas sukuria rutulį, kuris kerta netvarkingai, todėl varginai sunku stebėti ir sugauti. “Knygų futbolo rutulys netgi gali būti zigzago, rašo” Aeronautikos aerodinamikos “Norvegijos aerodinamikos profesorius Helge Norstrud. Oro srautas tampa paveiktas aplink kamuoliuko siūles, jei jis spardomas kritiniu greičiu, tokiu būdu jis gali staiga nuryti, kaip Jis pasiekia tikslą. Nors “kick-off” centre sukuriamas stiprus šoninis smūgis bananui, jūs sumažinsite sukimosi greitį, kurį taikote, kad sukurtumėte futbolą.

Praktikos savo techniką prieš sieną ar rebounder pradėti. Paleiskite iki rutulio ir paprastai statykite savo rutulinį pėdą.

Nuleiskite kamuolį su plotu pėdų viršutinėje dalyje, šiek tiek į vidų ir netoli šlaunikaulio. Žemė ant smūgio pėdos priešais taško, kur buvo kamuolys. Rinkti kamuolį po to, kai jis rebounds ir toliau praktiškai lenkimo smūgis.

Sėdėkite lauke maždaug 25 jardų nuo viso dydžio tikslo. Sutelkite dėmesį į savo techniką, o ne į tikslą, rekomenduoja Steve Roberts iš STR Sport Coaching, įsikūrusio Suffolk, Anglijoje.

Patalpinkite kamuolį labai mažu prošvaisu, pasukite koją tiesiai per kamuolį, o ne traukdami koją per savo kūną. Tikslas virš tikslinės srities, nes rutulys pateks į tinklą savo trajektorijos pabaigoje.