Kaip kepimo keptuvę riebaluoti picos tešloje

Pica tiesiog nėra picos, be išorinės traškios trupinės, minkštos ir duonos kaip viduje. Jūs pasiekiate šį picerijos rezultatą, tinkamai sutepę savo picu. Pica riebalai sumažina ėsdinimo tikimybę ir suteikia plutai tinkamą skonį ir tekstūrą. Tinka netinkamiems pizza akmenims ir aliuminio keptuvėms. Alyvuogių aliejus paprastai yra pasirinkimas, kai riebalų patiekalas tepalas prieš tešlos išpjaustymą ir pica.

Padėkite savo picą ant jūsų virimo paviršiaus. Įpilkite 1 valgomą šaukštą. Aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus.

Panaudokite alyvą aplink paną rankomis ar popieriniu rankšluosčiu, padengdami visą paviršių. Jei jums reikia daugiau, alyvuogių aliejų pridėkite arbatinius šaukštelius, kol indas glisins. Jei pizzą padažu supjaustote, supilkite vidines puses, kol pizza tešla pakils ir norite gauti net rezultatų.

Pabarstykite kukurūzų miltus ant alyvuogių aliejaus, kol jūs turite ploną, lygų sluoksnį, ant kurio pica. Kukurūzų miltai padeda sukurti barjerą, kad tešla nebūtų saldus. Tai taip pat prideda malonų pyragėlio tekstūros pica.

Iškepkite pizza tešlą ant keptuvės ir viršuje, kaip reikalaujama, prieš kepdami orkaitėje.