Kaip mokyti vaiką ant ritinėlių

Daugelis vaikų mėgsta rollerblading idėją, bet jie gali būti taip entuziastingi, kai jie imasi savo pirmuosius keletą kritimo. Suknelė juos apsaugine priemone, kad nesumažės tiek daug, ir juos pristatyti sporto lėtai ir saugiai. Kai jūsų vaikai bus pakabinti, jūs negalėsite su jais susitikti savo lenktynėse.

Aprengti savo vaikus gerai prigludusiais apsauginiais įrankiais. Pagrindai apima šalmus, alkūnės ir kelio dangtelius ir riešo sargybinius, nes dauguma vaikų sugauna rankas, kai jie patenka. “Inline Planet” taip pat rekomenduoja, kad pagal vaikų drabužius būtų aptraukti šortai, todėl nesumažės.

Padėkite vaikui uždėti savo skates ir leiskite jam vaikščioti plokščiu želės pleistru, kad galėtumėte subalansuoti. Kai jis bus pasirengęs, suraskite šiek tiek nukreiptą dangos plotą ir jį nuleiskite kartu su jumis šalia jo. Žiurkė Simonas Wrangas sako, kad padėtų jam pakelti nuolydį ir leisti jam vėl nusileisti, kol jis patinka tai padaryti pats.

Parodykite, kaip lenktyniauti po to, kai jūsų vaikas išmoko lenkti. Pradėkite važiuoti sklandytuvais lygiagretėmis. Pakelkite dešiniąją koją ir padėkite ją priešais kairę, kai rinksite. Nubrėžkite savo kairę koją lygiagrečiai dešiniąją ir nustatykite ją priekyje. Ar jūsų vaikas praktikuoja šią procedūrą. Vėl pakelkite savo čiuožimus ir, kada žengsite į priekį vienos kojos link, stumkite atgal kartu su kita. Kai jūsų vaikas tai padarys, ji bus išjungta ir leis pasivaikščioti.

Išmokyk savo jaunuoliui, kaip nustoti naudotis jo kulnų stabdžiu. Daugumoje pramoginių ragų yra stabdžių, kurie leidžia sustabdyti trintį. Parodykite savo vaikui, kaip pasukti į priekį su slidėmis, kuriose yra stabdys, ir pakelkite pirštus. Tai užtruks stabdį, tačiau vaikai turėtų atsikratyti jų rankų priešais juos.

Parodykite savo vaikui, kaip saugiai nukristi. Ji turėtų stengtis pakilti į priekį, kad ji nepasiektų galvos. Be to, jei ji nukrypsta į priekį, jos kelio ir riešo apsauga sušvelnins smūgį.