Kaip naudoti midijas kaip žvejybos masalas

Midijos yra pagrindinis jūros maudyklų ir gėlavandenių žuvų maitinimo šaltinis, taigi ir tai, kad midijos taip pat būtų idealus jaukas žvejybai. Jei jūs paimate juos patys, sandoris pasidaro dar geresnis, nes jums nebus sumokėti. Fizikas, naudojantis midijas kaip jauką, yra juos apsaugoti nuo kablys, jie paprastai tampa gana slidžiami.

Kai tik įmanoma, naudokite šviežius, nešaldytus midijas. Šviežios midijos taip pat yra negyvos, tačiau jie pagamins naujesnę kvapą, kuri gali pritraukti daugiau žuvų. Idealiu atveju jūs turėsite prieigą prie estuarijos ar kito gėlo vandens ar prie jūros esančioje vietoje, kur galėsite patys juos pjauti ir naudoti juos iš karto. Kai juos derate, laikykitės sveikos ekosistemos praktikos ir paimkite didesnes, o mažesnės auga. Taip pat venkite derliaus rinkti iš vienos srities moliuskų, vietoj to atsitiktinai paimkite juos iš vienos srities ir padėkite platesnį plotą.

Atvesk kriaukles, nuleidžiant plokščią sviestą arba nelyginį peilį arba peilį, specialiai suprojektuotą moliuskų nuėmimui į korpuso įtrūkimą ir ištraukimą iš abiejų pusių.

Užmaukite plokščią peilio kraštą, esančią pagal midijų dalį, kuri yra pritvirtinta prie korpuso, kad ją išstumtų, ir atsargiai nuplėškite minkštimą.

Užlenkite savo masalo kaklą aplink storiausio midijų dalį, dabar laikydamasis midijų arti kablio. Truputį kreivuokite midijas ir, jei įmanoma, permuškite kūną antrą ir trečią kartą, pakabinkite kuo daugiau mėsos. Tada užlenkite visą midijų iki kablys.

Pridėkite daugiau midijų prie kablio, jei jis nėra visiškai uždengtas. Jei naudojate mažus midijas, tai gali būti.

Sukabinkite medvilnės virvelės mazgą kaklo viršuje, tada užveskite jį ant midijų. Kaklo dugne laikykite kitą mazgą, kad jį laikytumėte. Midijos gali būti laisvi ir apsunkinti, todėl tai padeda išlaikyti juos ant kablio. Taip pat galite naudoti elastinį masalo sriegį, bet vandenyje ir bet kokiuose tvariniuose, kurie vėliau gali susidurti su laisvomis sriegomis, sveikesnis yra biologiškai skaidomas sriegis.