Kaip naudoti noxzema išvalyti spuogus

“Noxzema” buvo išrastas 1914 m. Ir tapo daugeliui kartų mėgstamu odos priežiūros produktu. Švelnus veido valiklis turi raminančią kvapą iš eukalipto ir sukuria stiprų kvapą. “Noxzema” taip pat turi odos priežiūros produktus, specialiai skirtus kovai su spuogais. “Noxzema Clean Blemish Control” kolekcijoje yra klasikinis “Noxzema” valiklis, kurio sudėtyje yra spuogai. “Noxzema” naudojimas kiekvieną rytą ir vakare padės išlaikyti jūsų veido švarumą, kovoti su esamais spuogais ir išvengti naujų dėmių.

Šiltas vanduo per veidą ir kaklą.

Užtepkite putplasčio skalbimą arba kasdienį šveitimą ant odos. Putų plovimas yra švelnus valiklis, kurio sudėtyje yra spuogai. Kasdienis šveitimas taip pat kovoja su spuogais, bet taip pat apima pūlingas karoliukas, skirtas pašalinti negyvą odą. Naudokitės savo ranka, kad švelniai nuplaukite produktą į savo odą sukamaisiais judesiais.

Išplaukite veidą šiltu vandeniu ir išdžiovinkite.

Nuplaukite “Noxzema Triple Clean Anti-Dlemish Pad” priemonę nuo spuogų paveiktų jūsų veido vietų. Padėkliukai paskleidžia dėmių gesinimo ingredientų sluoksnį, kuris giliai valomas ir pašalina perteklinį aliejų.