Kaip naudotis kegeliniais kamuoliais

Kegelio kamuoliai, dar vadinami Ben-Wa kamuoliais, yra nedideli svoriniai prietaisai, kurie gali padėti sustiprinti moters makšties ir dubens raumenis. Merilendo universiteto Medicinos centras cituoja, kad stiprūs dubens raumenys padeda užkirsti kelią šlapimo ir išmatų šlapimo nelaikymui. Daugelis moterų pradeda daryti kegėlių pratimus be rekvizitų, tada pereikite prie vaginalinių kamuoliukų ar kūgių, kad padidintumėte atsparumą ir atliktumėte pratimus. Kitos moterys naudoja kegelinius rutulius, skirtus makšties stimuliavimui arba padidintai sužadinimo. Yra keturi pagrindiniai pratimai, kuriuos galite atlikti su kegeliniais kamuoliais.

“Kegel” kamuoliukų naudojimas

Izoliuokite savo pubococcygeus (PC) raumenis. Tai yra raumenis, kurių jūsų “kegel” rutuliniai pratimai veiks. Pereikite taip, tarsi bandytumėte sustabdyti šlapimo puvimą. Jūsų raumenys yra PC raumenys. Tai yra judėjimas, kurį atliksite atlikdami pratimus. Tai jaučiasi kaip spaudžiant ar traukiant dubens raumenis link apatinės nugaros dalies. Kita vertus, jūs galite rasti šią raumenį, paliekant pirštą į makštį ir nuspaudžiant, kol pajusite, kad kompiuterio raumenys sugriežtinti.

Įdėkite kegelio kamuoliukus. Raskite patogią, atsipalaidavusią padėtį, pavyzdžiui, sėdėdami ar stovėdami ir švelniai stumkite rutulius į makšties angą. Sustabdykite taip, kaip yra visiškai, nespauskite jų prie makšties nugaros ar prie gimdos kaklelio. Uždarykite kojas, kad padėtumėte išlaikyti savo vietas, kai sėdėtės savo pratimais.

Atlikite užsiėmimą. Sėdėti, kol kojos vis dar uždarytos Išskirkite kompiuterio raumenis ir naudokite jį bandydami perkelti kamuolius pirmyn ir atgal. Jei iš pradžių negalėsite perkelti rutulių pirmyn ir atgal, susitelkite į kamuoliukų išspaudimą ir laikymą kelias sekundes, tada atsipalaiduokite keletą sekundžių. Merilendo universiteto medicinos centras rekomenduoja atlikti treniruotes tris kartus tris kartus per dieną.

Atlikite pastovią pratybą. Nuolatinė pratybas naudoja rutulių svorį ir svorio jėgą, kad jūs dirbtumėte savo kompiuterio raumenimis. Sustokite ir padėkite kojas į pečių plotį. Naudokite savo kompiuterio raumenis, kad laikykite kamuoliukus savo makštyje. Jei sustabdysite savo kompiuterio raumenų susitraukimą, rutuliai išsisuks. Atlikite šį treniruotę tris kartus per dieną, kiekvieną kartą dirbdami ilgiau laikydami kamuoliukus.

Atlikite tvartą. Treniruotės pratybos susideda iš sėdimų ir stovinčių pratimų elementų. Padėkite kojas kaip galima platesnę. Švelniai sulenkite kelius, kad galėtumėte lengvai prikabinti. Naudokitės savo kompiuterio raumeniu, kad laikytumėtės tinklinio rutulio kamuoliukus ir perkelkite juos į priekį ir atgal. Perkelkite į gilesnį kumštelį, kad pratimas būtų sudėtingesnis.

Naudokite kamuoliukus įprastomis veiklomis. Tai panaši į nuolatinę pratybas. Naudodamiesi savo kompiuterio raumenimis, laikykite kamuoliukus vietoje, kol atliekate namų darbus, eikite trumpam pėsčiomis ar paimkite dušą. Įsitikinkite, kad esate pakankamai stipri, kad laikykite kamuoliukus vietoje, kad jie nepatektų į potencialius nepatogus momentus.

Išimkite kegelio kamuoliukus, nuplėškite pirštą į makštį, už pirmojo rutulio ir švelniai traukdami žemyn. Nuplaukite šiltu vandeniu ir labai švelniu muilu. Gerai nuplaukite, kad pašalintumėte visas muilo likučius, nes muilu gali sudirginti delikatus makšties audinius.