Kaip nufotografuoti mažą galingumą šaudyti futbolą

Mažas, kietas ir į kairę arba dešinę tinklelio kampą yra tikras smūgis įveikti vartininko ginklus – gal net nardymo laikytojas. Daugelis žmonių, nors ir dėl savo nusivylimo, netyčia nukreipia kamuolį aukščiau virš tikslo, net jei jie yra tik kelios aikštelės priešais jį. Aukščio reguliavimas, kurio metu norite, kad futbolo kamuolys atitiktų kampą, į kurį atsigaižiate savo kūną. Kuo toliau nugara, tuo didesnis kamuolys bus skristi. Fotografuojant nedidelę galingumo smūgį futbolui, reikia šiek tiek pakreipti kamuolį per kamuoliuką ir atlikti šūvį sklandžiai ir tvirtai.

Pasiruoškite šaudyti, kai kamuolys yra kojos pėdos. Jums nereikės atlikti daugelio veiksmų, kad būtų išleistas mažas kadras. Jei jau esate paleisti, kai spyjate gerą galimybę šaudyti, stenkitės išlaikyti savo sėkmę vienodai. Kai pasiruoškite šaudyti, vengiama pereiti prie trumpų sustingimo veiksmų arba pernelyg ilgų žingsnių, arba dėl to gali pakenkti jūsų rutulio kontrolei, ir greičiausiai tai nepasileis, kai to norėsite.

Įjunkite savo nešaudymo koją šiek tiek už kairės arba dešinės pusės, priklausomai nuo to, ar esate dešinėje ar kairėje kojoje. Daugelis žmonių šį “augalą” atlieka kaip mažą hopą. Šiek tiek varpai suteiks jūsų kūnui papildomą pagreitį, kad greitai užfiksuotų jūsų šaudymo koją į priekį. Pavyzdžiui, jei fotografuojate su savo dešine puse, nusileiskite savo dešinę pėdą ir užpakuokite savo kairę koją už šiek tiek į kairę nuo rutulio, kol pasuksite savo šaudymo kampą.

Kai jūs auginate savo koją, liesokitės šiek tiek į priekį. Atsukęs atgal danga kamuolys. Pernelyg toli įstumiant į priekį, kompromisuoja galia ir tikslumas. Žvilgsnis į kamuoliuką prieš tai, kai pasodinsite savo koją, padeda užtikrinti, kad jūsų kūnas nesisilpnėtų per toli. Jei nematote balionu savo regėjime, jūs ketinate dangti kamuolį.

Pasukite savo šaudymo kampą greitai, bet tvirtai. Pradėkite nuo jūsų nukreiptą spąstelį, toliau nuo normalaus bėgimo. Jūs galite susisiekti su kamuoliu dviem būdais. Pirma, galite nugalėti centrą – ar šiek tiek žemiau, bet ne per mažai, kitaip dėl to kamuolys bus užlipti per aukštai – nuo nugaros su kamuoliu, kurio blauzdos liežuvis. Arba galite nugalėti kamuolį savo šaudymo pėdos viduje. Tęskite koją tiesiai per rutulį, kad sūpynės pabaigoje pėda būtų kelio ar aukštesnė.