Kaip numesti svorio, imant lyrica

Daugelis pacientų, sergančių lėtiniu skausmu ir kitomis ligomis, lengvina Lyrica, bet šis vaistas taip pat gali sukelti svorio didėjimą. Pasak svetainės RxList.com, svorio padidėjimas yra galimas Lyrica arba pregabalino šalutinis poveikis, kuris didėja tikimybei padidinus dozę. Nors tokie vaistai kaip Lyrica gali sukelti svorio padidėjimą, todėl sunku numesti svorį, sveiki įpročiai gali padėti sumažinti šalutinį poveikį ir prarasti svorį.

Valgyk subalansuotą maistą, į kurį įeina mažai riebalų mėsa ir pieno produktai, sveiki grūdai, vaisiai ir daržovės. Venkite cukraus, baltų miltų ir keptų ir perdirbtų maisto produktų kiek įmanoma. Pasak Ligų kontrolės ir prevencijos centrų, tokie teigiami dietos pokyčiai gali padėti jums prarasti daugiau svorio. CDC taip pat rekomenduoja laikyti maisto dienoraštis, kuris padės jums pašalinti nesveikų įpročių, pavyzdžiui, valgyti, kai nuobodus ar nusiminęs, o ne alkanas.

“MedlinePlus” rekomenduoja treniruotis bent dvi valandas per savaitę per savaitę. Jei vartojate Lyrica dėl lėtinių skausmų, jums greičiausiai bus lengviau atlikti mažo poveikio priemones, pvz., Vaikščioti ar plaukioti. Labiausiai veiksminga svorio netekimas yra aerobinis pratimas ne mažiau kaip 30 minučių daugumoje savaitės dienų, kartu su 15 minučių svorio treniruotėmis vieną ar du kartus per savaitę.

Gerkite aštuonis iki 10 stiklines vandens per dieną, kad padėtumėte jaustis pilnai. Merilendo universiteto medicinos centre sakoma, kad geriamasis vanduo gali sukelti svorį, iš dalies prausdamas inkstus. Jei negaišai pakankamai, inkstai gali išlaikyti vandenį, dėl kurio gali prasidėti pilvo pūdymas ir vandens svoris.

Sumažinkite savo bendrą kalorijų kiekį, valgydami mažesnes porcijas, riebus maistą pasirinkdami, vengdami desertų ir didelės gėrimų. Tai trunka 3500 kalorijų, kad padidėtų arba sumažėtų 1 svaras, o CDC sako, kad praranda nuo 1 iki 2 svarų. Per savaitę yra protingiausias nuolatiniam svorio praradimui. Sumažinkite bendrą kalorijų kiekį per 1000 kalorijų per dieną, kad prarastumėte 2 svarus. Per savaitę, kurią galite pasiekti keletą nedidelių pakeitimų.