Kaip padaryti l-lizino pasta

Lizinas yra aminorūgštis, paprastai vartojama kaip maisto papildas. Pasak Merilendo universiteto medicinos centro, nuo 1 iki 3 gramų lizino per burną per parą gali padėti sumažinti herpeso protrūkius, pvz., Šaltkrėtis. Lizino pasta yra paprastas namų gynimo būdas, naudojamas gydyti aktyvius šalto skausmo protrūkius. Trūksta klinikinių duomenų, rodančių topical lysine pastos veiksmingumą. Prieš naudodamiesi lizino pasta, pasitarkite su gydytoju.

Įsigykite aukštos kokybės lizino miltelius iš savo vietos maisto parduotuvės. Įsitikinkite, kad lizinas yra vienintelis ingredientas, jis yra 100 proc. Grynas ir nurodytas kaip farmacinė. Lizino milteliai yra palyginti nebrangūs. Paskelbimo metu galite rasti aukštos kokybės lizino miltelius apie 10 dolerių. Pasitarkite su savo gydytoju, kad nustatytumėte tinkamą jums sumą. Kai kurie žmonės kiekvieną dieną sumaišo vieną partiją, o kiti žmonės pasirenka sumaišyti visą lizino buteliuko turinį.

Sumaišykite lizino miltelius į maišymo indą. Jei pasirinksite sumaišyti vieną partiją, naudokite apie vieną arbatinį šaukštą lizino miltelių. Jei norite gauti pastovų konsistenciją, pridėkite du-vieną vandens santykį. Šiuo atveju pridedate du arbatinius šaukštelius vandens. Maišykite mišinį, kol pasieksite storą, pastos pavidalo konsistenciją.

Lizino pasta dažniausiai naudojama su medvilniniu tamponu prieš miegą. Galite jį taikyti ant savo šalto skausmo ir aplink jį. Proponentai teigia, kad dėl to sumažėja protrūkio ilgis ir sunkumas. Turėkite omenyje, kad Merilando medicinos centro universitetas nurodo tik galimą geriamųjų vaistų vartojimo naudą.