Kaip padaryti namų plaukų kondicionierius sausiems plaukams

Dėl likusių pietų ingredientų ne visada reikia eiti į atliekas. Jūsų šaldytuve esantys produktai yra puikus ingredientų, skirtų namų kondicionierių plaukams. Kad ir kokia būtų priežastis, sausus plaukus galima sureguliuoti tinkamai. Natūralus ir ekonomiškas, jūs galite padaryti šiuos gydymo būdus savo namuose. Geriausiai, galite užsigerti, kol pakuojate savo spynos.

Brangioji, aš namie

Natūraliai sugeriantis, medus suteikia jūsų plaukams papildomo drėgmės ir padeda jūsų manekenui išlaikyti. Sumaišykite vieną ar dvi valgomasis šaukštas alyvuogių aliejaus su pusė puodelio medaus. Jei jūsų plaukai yra pažeisti nuo saulės, galite sumaišyti pusę puodelio medaus su vienu ar dviem šaukštais avokado ar kiaušinio trynio. Turtingas baltymų kiekis – avokadas ir kiaušinių tryniai – suteiks jūsų plaukams keratino baltymų jungtis, kad UV spinduliai būtų pašalinti. Po šampūnio, švelniai įtrinkite šaldytuvą į savo drėgnus plaukus kartą per mėnesį, palikdami jį apie 20 minučių.

Guacamole Dip

Su drėgnais aliejumi, atspindinčiais mūsų natūralius, avokadas papildo prarastas maistines medžiagas. Sumaišykite pusę rauginto avokado su vienu ar dviem šaukštais grietinės arba majonezo. Šios sudedamosios dalys yra papildomos drėkinančios ir suteikia jūsų užraktams reikiamą drėgmę. Šį kondicionierių naudokite kas dvi savaites, palikdami plaukus 15 minučių, tada nuplaukite šiltu vandeniu.

Eiti kokosus

Kokosų aliejus sutepina plaukų šachtą. Į dvigubą katilą šiltas 1 – 2 šaukštai kokoso aliejaus iki 100 laipsnių. Jei norite pridėti gražų kvapą prie kondicionieriaus, sumaišykite keliais lašais mėgstamo eterinio aliejaus. Sumaišykite mišinį į galvos odą ir traukite ją per likusius jūsų plaukus. Dušo dangteliu laikykite šilumą ir valandą palikite gydymą. Išplaukite šiltu vandeniu ir nuplaukite šampūnu.

“Diary Farm”

Jogurtas turi natūralių pieno baltymų, kurie stiprina jūsų plaukus. Sumaišykite pusę puodelio paprasto jogurto su pusė majonezo puodelio ir kiaušinių baltymų iš vieno kiaušinio. Galite naudoti vanilinį jogurtą, jei pageidaujate, geresnio kvapo. Taikykite visą savo plaukus, ypatingą dėmesį skiriant jūsų patarimams. Įdėkite dangtelį ir palikite 30 minučių. Išplaukite šiltu vandeniu ir šampūnu, kad atskleistumėte savo blizgančius, minkštus, sveikus plaukus.