Kaip padaryti savo jūros druskos pipirmėtę šveitimo

Padarykite savo jūros druskos ir pipirmėčių kūno šveitimus, ir jūs jaučiate, kad jūs tik pasitraukė iš spa už nedidelę kainą. Kas savaitę kūno šveitimas pašalina viršutinį sausos, negyvos odos sluoksnį, palieka odą atsinaujinusią ir labiau sugeria jūsų mėgstamą drėkinančią priemonę. “Rosemary Gladstar vaistažolių natūraliam grožiui” sako Rosemary Gladstar “, – sako” Rosemary Gladstar “žolelių natūralus grožis”, sakoma, kad jūros druska ir pipirmėčių kūno šveitimas nėra sudėtinga.

Įdėkite 2 puodelius jūros druskos į maišytuvą. Įpilkite 2 puodelius sveikos aliejaus, tokios kaip dygminų, vynuogių sėklos, saulėgrąžos, abrikosų branduolys, jojoba arba alyvuogių aliejus. Venkite mineralinio aliejaus arba kūdikių aliejaus, kuris efektyviai neperkirs odos. Jei reikia, pridėkite daugiau aliejaus. Mišinys turi būti lyg druskingas, nei per sausas, nei per šlapias.

Maišykite 20-30 lašų pipirmėtojo eterinio aliejaus. Maišykite mišinį, kol eterinis aliejus bus visiškai įtrauktas į jūros druskos ir aliejaus mišinį.

Laikykite jūros druskos ir pipirmėtės šveitimo plataus kampo stiklinėje su dangteliu arba sandariai uždarytoje plastikinėje talpyklėje.

Nuplaukite odą ir naudokite kūno šveitikį, pradedant nuo kojų ir dirbdami. Taikyti šveitimo priemonę visam kūnui. Jei pageidaujama, kūno šveitimo priemonę naudokite lufa ar akių skruberiu. Išplaukite kūno šveitimą šiltu dušu. Venkite naudoti šveitimo ant gabalų ir įbrėžimų ar skaldytos, sudirgintos odos.