Kaip pakeisti sojos pupeles į pasukes

Kaip ir jūs galite sukurti kepimo alternatyvą karvių pienu, jūs galite sumaišyti soymilk su rūgštiniu komponentu, kad pagamintumėte nesmulkintų pasukų. Kadangi rinkoje nėra jokių iš anksto paruoštų pasukų alternatyvų, galimybė pagaminti savo veganų pasukes atveria duris įvairiems patraukliems patiekalams, pradedant nuo salotų tvarsčių iki blynų. Be to, jūsų naminis “pasukų” sudėtyje yra pakankamai rūgščių, kad jūsų mėgstamiems patiekalams pridėti skonį, atliekant tas pačias cheminės funkcijos kaip tradicinės pasukos.

Priemonė 1 šaukštą rūgštinio ingrediento, pavyzdžiui, obuolių sidro acto, distiliuotų baltojo acto arba citrinų sulčių už kiekvieną puodelį sojos, kurią naudojate. Venkite naudoti tamsiai dažytų actų, tokių kaip balzamiko ar raudonojo vyno, nes jie gali spalvinti jūsų sojos pasukos ir paveikti jūsų patiekalo išvaizdą.

Švelniai sumaišykite mišinį, kad sujungtumėte ingredientus. Leiskite mišiniui pastovėti bent penkias minutes, prieš pradėdami naudoti. Kad jūsų pieno neturinčios pasukos taptų tarsi skoniu, mišinį įdėkite į šaldytuvą dvi ar tris valandas prieš naudodami.

Pakeiskite savo sojos mišinį pasukoms, naudodami 1-1 santykį. Kadangi sojos pupelės turi panašų storį ir grietinėlę karvės pienui, galite naudoti vienodą priemonę kaip pakaitalą, nepakenkiant skoniui ar tekstūrai.