Kaip parašyti gražų įvedimo el. Laišką, kai pradedate naują darbą

Dalis naujo darbo pradžios yra susitikimas su visais kitais darbuotojais ir susipažinimas su jais. Galite susipažinti greičiau, jei pradėsite iniciatyvą ir pristatysite save. Veiksmingas būdas, kuriuo galite pristatyti save kolegas, yra sukurti gerai suplanuotą įvedimo el. Laišką. Jūsų pranešime turėtumėte trumpai pasakyti šiek tiek apie save ir paskatinti kitus darbuotojus norėti geriau pažinti jus.

Naudokite įmonės katalogą arba el. Pašto adresų knygą, kad identifikuotumėte, su kuo siunčiate el. Laišką. Jūs turėtumėte siųsti savo pranešimą tiesiogiai savo padalinio ar organizacijos asmenims, su kuriais turėsite bendrauti kasdien. Jei įmonė samdo jus vadovybei ar vadovybei, turėtumėte atsiųsti savo el. Laišką visam skyriui ar departamentams, kuriuos prižiūrite.

Sukurkite savo temos eilutę, kad skaitytojai žinotų savo el. Pašto paskirtį, kol jie bus atidaryti. “Įvadas” ir “naujas bendradarbis” yra geros frazės, leidžiančios bendradarbiams žinoti, kad tai nėra skubus el. Laiškas, reikalaujantis nedelsiant imtis veiksmų.

Pradėkite savo el. Laišką naudodami atskirus vardus ar “kolegų bendradarbius”, jei rašote didesnę žmonių grupę.

Pateikite savo darbo pavadinimą ir pradžios datą su kompanija. Bendrinkite trumpą darbo istorijos ir išsilavinimo santrauką.

Įtraukite nedidelę asmeninės informacijos kiekį, su kuriuo gali susieti kiti darbuotojai. Galbūt esate varginantis futbolo gerbėjas ar mėgaukitės šokiais. Taip pat galite pasidalinti tuo, kad namie yra vaikų ar naminių gyvūnėlių.

Leiskite visiems žinoti, kad esate susijaudinęs apie savo naują poziciją ir trumpai nurodykite visus su darbu susijusius tikslus. Vieta, kurioje yra jūsų biuras ar stalas, ir pakvieskite visus apsistoti, kad susitiktumėte su jumis asmeniškai.