Kaip pasakyti, ar žalios austrės yra blogos

Paprastai austrės mėgsta žalią. Todėl labai svarbu, kad austrių būtų laikomi gyvi, kol jie bus pasirengę vartoti. Restoranai, sugadinti austrės gali sukelti apsinuodijimą maistu, pagal “slaugos pagrindus”, kurie gali sukelti pykinimą, vėmimą, viduriavimą ir bendrą virškinimo trakto sutrikimą. Visiškai patikrindami savo austrių prieš juos valgydami, galite įspėti apie sugedusias austres, sako “Maisto reguliavimas: teisė, mokslas, politika ir praktika”.

Paklauskite darbuotojų žuvų skaitiklyje, kur jūs perkate savo austrių, kai jie buvo išauginti. Pagal “Sveikos maisto gaminimo metodus” tik įsigyjamos alyvos, kurios buvo laikomos ant ledo siekiant išsaugoti šviežumą ir yra ne daugiau kaip keturios dienos, tai yra jų maksimalus tinkamumo laikas.

Patikrinkite kiekvieną austrės apvalkalą ir išmeskite visas atviras austres. Atidarytos korpusos rodo, kad mirė austrės.

Atidarykite austriuką ir patikrinkite austriu skysciu ir minkytu centru. Naujoji austrė pasirodys drėgna, o sugedusi austrė pasirodys sausa ir turi raukšlėtą tekstūrą.

Kvapas austriu. Bet kokios austerio su rūkyta kvapu turėtų būti pašalinta, nes tai yra sugadinta austrė.