Kaip pašalinti strazdanų ir kūnelių nuo veido

Dauguma strazdanų ir molių yra nevėžiniai odos pažeidimai, kurie kosmetiškai yra įdomūs nei medikamentai problematiški. Kartais geliai trukdo skutimosi ar trinčiai drabužiams. Pasak Cleveland Clinic, kūneliai yra sudarytos iš tamsių odos ląstelių, kurios susiejamos kartu klasteriuose, suformuojant mažus apvalius taškus ant odos. Dauguma molų atsiranda iki 20 metų amžiaus. Vabzdžiai, kita vertus, yra tik nedideli odos spalvos svyravimai, kurie dažniausiai pasireiškia ant šviesiai apvalytų žmonių.

Dėvėkite apsauginį kremą, kad sumažintumėte strazdanų atsiradimą. Pasak “Cleveland Clinic”, strazdanos linkusios dažniau pasirodyti, kai jūsų veidas susiduria su saule. Kriaušės taip pat turėtų būti apsaugotos nuo saulės, kad būtų išvengta odos vėžio.

Apsilankykite dermatologui arba kosmetikos chirurgui procedūrai, vadinama dermabrazija. Remiantis Amerikos dermatologų akademija, mažas ratas yra naudojamas, kad išbrėžtų nuo viršutinio odos sluoksnio po jo anestezijos. Dermabrazija yra labiausiai veiksminga, kad pašalintų strazdanas ir kitus odos spalvos pokyčius.

Pasiekite lazerinę chirurgiją, kad gautumėte aiškų veido. Lazerinę chirurgiją atlieka dermatologas ar plastikos chirurgas, kuris naudoja nukreiptas šviesos sijas, kad sunaikintų viršutinį odos sluoksnį. Po lazerio operacijos nėra kraujavimo ar randų, nors gali prireikti kelių seansų, kad būtų visiškai pašalintos krūtinės ir strazdanos. Lazerinė chirurgija tinkama strazdanų ir šviesiai, plokščioms moterims.

Gaukite cheminę žievelę iš apmokyto kosmetologo ar dermatologo, kad pašalintumėte bet kokį spalvos pakitimą ant veido. Anot Amerikos Amerikos dermatologų akademijos, cheminė žievelė yra ypač efektyvi didelioms strazdanų ar tamsių dėmių, kurios vystosi su amžiumi, dažnai vadinamos kepenų dėmėmis arba amžiaus dėmėmis.

Išbandykite be balto nudegimo kremą, kad sumažintumėte tamsių dėmių atsiradimą ant veido. Remiantis Amerikos dermatologų akademija, kremai, kurių sudėtyje yra hidrochinono, veiksmingai pašalina lengvesnes strazdanas. Dermatologas gali suteikti jums recepto stipriam grietinėlėi, kuriame yra didesnė odos švelnesnio ingrediento koncentracija, kuri bent jau leis tamsesnes strazdikas ir kūnelius.

Žiūrėkite dermatologą, kad chirurginiu būdu pašalintų gilų molekulę. Pasak “Cosmetic Surgery.com”, gydytojas gali nuplauti išsikišančią odą ant molio. Odai nereikės dygsnių, o procedūra nebus randama. Norėdami visiškai pašalinti, reikia dygsnių ir yra dedamos giliai odoje, kad sumažėtų randų.