Kaip pasikalbėti su asmeniu apie asmeninę higieną

Asmeninė higiena yra tema, kuri dažnai kyla paauglių ir paauglių metais, kai jaunuolio kūnas vystosi. Tačiau yra atvejų, kai suaugusiesiems reikia priminti apie asmeninę priežiūrą. Kai subtilūs patarimai apie duše ar dezodoranto naudojimą neturi jokio poveikio, pokalbis yra kitas žingsnis. Šis pokalbis gali būti nepatogus abiem dalyvaujančioms šalims, tačiau to nereikia. Su tam tikru paruošimu ir keliomis naudingomis pagalbinėmis priemonėmis galite kalbėtis su asmeniu apie asmeninę higieną ir padėti jam įgyvendinti patobulinimus.

Pradėkite pokalbį su komplimentu, pvz., Atkreipkite dėmesį, kad asmens plaukai atrodė labai švarūs prieš tai buvusią dieną. Tęsti pokalbį nurodydami blogą higieną, kurią pastebėjote. Naudokite žodžius “aš pastebėjau”, o ne “jūs neturite”. Paprasčiausiai nurodykite asmens problemą, nesvarbu, ar tai dušas, burnos higiena ar kažkas kita.

Tęsti pokalbį aptarkite asmens priežiūros priemones, kurias asmuo, atrodo, praleidžia. Jei tai, atrodo, dušas, paprašykite asmens, kai ji duše reguliariai arba jei ji turėjo laiko tą dieną džiovinti.

Įvertinkite asmens atsakymą, kodėl higienos žingsnis buvo praleistas. Jei tai nebuvo praleista, kitas žingsnis būtų aptarti, kaip tai padaryti teisingai. Pateikite demonstraciją, jei įmanoma, arba pasiūlykite tinkamus higienos produktus, kad atliktumėte užduotį.

Suteikite susirūpinimą dėl asmens higienos. Aiškiai supraskite susirūpinimą ir naudokite rūpestingų žodžių.

Siūlykite asmeniui asmens priežiūros daiktą, kuriai ji gali trūkti, pvz., Dezodorantai ar burnos plovimas.

Užbaikite pokalbį patvirtindami asmenį. Tai galima padaryti nurodant, kiek jūs jį rūpinatės, užtikrinant, kad šis higienos klausimas nesikeičia jūsų santykių arba padeda jam parengti asmens priežiūros planą.

Paklauskite, ar asmuo turi kokių nors klausimų.