Kaip pasipriešinti naudojant atsparumo juostas

Lengvos ir nešiojamosios varžos juostos suteikia treniruotes namuose, sporto salėje arba keliaujant. Šios “steroidų guminės juostos”, kaip apibūdinta Šeimos ugdymo tinklalapyje, gali padėti sustiprinti ir tonizuoti raumenis beveik visose kūno srityse. Galima suskaidyti su pasipriešinimo juostomis, pirmiausia turite nustatyti pratimus, kurie efektyviai užkirs kelią jūsų kūnui.

Sukurkite fitneso grafiką, kad atitiktumėte kasdienius ir savaitinius įsipareigojimus. Kaip ir bet kokio tipo jėgos treniruotės metu, jūs turite leisti bent vieną dieną tarp treniruočių toje pačioje raumenų grupėje. Saugaus pratybų tvarkaraščio pavyzdys apima pirmosios ir trečiadienio viršutinę kūno dalį, o apatinę kūno dalį – antradieniais ir ketvirtadieniais.

Pasirinkite varžos juostas, kurių fizinė būklė ir fitneso poreikiai yra tinkami. Kiekvienam pratimui pasirinkite atsparumo juostą, kuri leidžia jums atlikti nuo aštuonių iki dešimties kartų. Jei galite lengvai atlikti daugiau nei 10 pasikartojimų, pasirinkite didesnį pasipriešinimą. Jei negalite atlikti mažiausiai aštuonių kartų, pasirinkite lengvesnę juostą.

Išsiaiškink savo viršutinę kūno dalį. Sulaikykite juostos viduryje ir kiekvienoje rankoje laikykite vieną juostos galą. Užlipk prie savo krūtinės, kad galėtumėte naudotis bicepsais arba išplėsti savo rankas už tavęs, kad galėtų naudotis tricepsais. Užvyniokite juostelę už nugaros ir ištieskite rankas priešais jus, kad įsitrauktumėte į krūtinės raumenis. Atlikite tris aštuonių ir dešimties pakartojimų rinkinius.

Išsiaiškink savo apatinę kūno dalį. Susukite juostelės galus ir sukite aplink savo kulkšnis aplink apskritimą. Stovėdamas, stumkite prieš pasipriešinimo juostą, kai praplatinsite kairę koją priešais save, į šoną ir už jus, prieš pakartodami kitoje pusėje. Atlikite tris aštuonių ir dešimties pakartojimų rinkinius.