Kaip plaukai auga, kai turite mažai geležies

Pasak MayoClinic.com, mažas geležies kiekis, taip pat žinomas kaip geležies stokos anemija, yra įprastas. Dažniausi simptomai yra nuovargis, silpnumas ir blyški oda. Tačiau MayoClinic.com pažymi, kad būklė taip pat gali sukelti plaukų slinkimą. Vaisingo amžiaus moterys dažniausiai pasireiškia dėl geležies netekimo mėnesinių metu ir nėštumo metu. Taip pat kyla pavojus mažiems vaikams ir tiems, kuriems yra geležies neturtingos dietos. Nors trūkumas gali sukelti plaukų slinkimą, jūs galite išvengti tolesnio praradimo ir paskatinti naują augimą.

Pasitarkite su gydytoju. Įsitikinkite, kad turite geležies trūkumą ir kad jūsų plaukų slinkimas nėra dėl kitų veiksnių. Jūsų gydytojas gali skirti geležies papildų ar kitokių gydymo būdų, kad pagerėtų geležies kiekis.

Valgyk maisto, gausaus geležies. Lapai žalumynai, sveiki grūdai ir džiovinti vaisiai yra daug geležies. Raudona mėsa, pupelės ir kiaušiniai taip pat yra geri geležies šaltiniai.

Gaukite savo vitamino C. Vitaminas C prisideda prie plaukų augimo ir, remiantis tyrimo, paskelbto Tarptautiniame vitaminų ir mitybos tyrimų žurnale, padeda organizmui geriau sugerti geležį.

Klauskite savo gydytojo apie gimstamumo kontrolę. Kai kurios gimdymo kontrolės formos neleidžia moterims kas mėnesį užsiimti periodais ir gali sumažinti geležies netekties kiekį.

Stimuliuoti savo galvos odą. Sumaišykite 10 lašų pipirmėtės eterinio aliejaus ir septynis lašus rozmarino eterinio aliejaus į 16 oz smaugimo buteliuką iš vynuogių aliejaus. Išspauskite ketvirčio dalį į ranką ir masažuojate alyvą į galvos odą vieną kartą per dieną.

Gaukite daugybę poilsio. Jūsų kūnas, įskaitant plaukų folikulus, pats miego metu patiria remontą. Kiekvieną vakarą gaukite bent aštuonias valandas poilsio.