Kaip šaudyti krepšinį, pavyzdžiui, Kobe Bryant

Kobe Bryant yra plačiai vertinama kaip pagrindinė šaudyklė Nacionalinėje krepšinio asociacijoje. Jo šaudymo technika yra nepriekaištinga, jo šaudymo pasirinkimas yra geresnis už kitus žaidėjus, o jo krepšinio protas ir šiuolaikinės eros stilius yra beprecedentis. Visų amžiaus krepšininkai gali siekti šaudyti kaip Bryant, o keli jo žaidimo elementai leis jums tapti geresniu krepšinio šauliu.

Imk tik gerus šūvius. Tai skamba paprasta, bet Bryant imasi tik kadrų, kuriuos jis turi didelį procentą. Retai jūs matote, kad Bryantas užmušė ar nušovė vieną, kurį jis praktikavo tūkstančius kartų.

Išlaikyti tinkamą pusiausvyrą per visą kadrą. Nebalansiniai smūgiai yra labai sunkūs krepšininkams bet kuriame lygyje.

Paskirstykite savo kojas taip, kad jos būtų pleišto pločio ir išlaikyti svorį, paskirstytą ant kojų kamuoliukų sporto srityje. Būkite pasiruošę judėti akimirksniu.

Pakelkite rutulį taip, kad jūsų alkūnas būtų net kaktos ir krepšinis yra net su jūsų ausimis. Bryant kiekvieną kartą vykdo šią poziciją nepriekaištingai.

Atleiskite kamuolį ranka su snapu. Tavo sekimas turėtų būti išplėstas, tarsi jūs prakeikite krepšį.

“Imass” nugalėtoja ant krepšinio. Kadangi rutulys palieka ranka ir jūs tęsiasi į priekį, šiek tiek pasukite kamuolį šiek tiek, kad jis sukasi į galą virš galo ore. Šis žingsnis skiria “Bryant” nuo neturtingų šaulių bet kuriame krepšinio lygyje. Kortelių ritės, išleidžiamos tinkamai sukantis, turi daug didesnę tikimybę įsilieti į.

Praktikos šį įgūdį kiekvieną dieną, siekiant pagerinti nuoseklumą. “Bryant”, pasak “NBA.com”, praleidžia vasarą, šaudant daugiau nei 10 000 kadrų iš įvairių kampų, atstumų ir padėčių teisme.