Kaip sukurti namų kikbokso treniruoklių salę

“Kickboxing” yra populiarus pomėgis ir puikus būdas numesti svorį ir išlikti formoje. Tačiau kai kuriems žmonėms sunku rasti laiko ar motyvacijos patekti į sporto salę. Turėdami kikbokso patalpos savo namuose, galite lengviau priderinti prie papildomų treniruočių. Jei esate specialus kikbokseris, jis taip pat gali padėti turėti savo erdvę papildomiems treniruočiams, kad pagerintų savo techniką ir jūsų fitnesą.

Išvalykite vietovę savo namų kikbošinių sporto salėje, pageidautina, kad ji apimtų erdvę, kurią planuojate naudoti, taip pat įtraukite buferinę zoną tarp savo mokymo vietos ir to, kas jį supa. Tai gali būti jūsų garaže, laisvojoje patalpoje, ore ar kitoje vietoje. Nepaisydami to, kur norite pasirinkti savo teritoriją, nepamirškite išlaikyti pakankamai vietos be kliūčių.

Jei reikia, suminkštinkite putų dangą. Nors jūs galite treniruotis ant kilimų, medinių grindų ar betono, tai gali būti mažiau nei idealus, nes grindys labai skirsis nuo to, ko paprastai traukėsite ar konkuruojate. Kieta grindų danga gali sugadinti jūsų sąnarius ir taip pat gali pakenkti, jei nukrisite. Putplasčiai paprastai yra pigesni nei alternatyvos, pavyzdžiui, džiuto kilimėliai, taip pat turi daugiau rankenos ir geriau sugeria prakaitą.

Nustatykite bet kokią įrangą, kurią turite arba norite naudoti. Jei planuojate mokytis daugiausia su partneriu, tada sparring įranga ir dėmesio kumštinės pirštinės ar pagalvėlės, kad spardyti, kol jūsų partneris laikosi juos bus pakanka. Jei tikėtina, kad mokysite savarankiškai, jums bus lengviau nusipirkti sunkų maišą, greičio krepšį ar dvigubą rankenėlę. Nors galite pakabinti maišus keliais būdais, pritvirtinant juos prie lubų yra tvirtas sprendimas. Kitas variantas yra pirkti sunkų stendą, kad būtų galima pakelti krepšį.

Įtraukite papildomą įrangą, kai ją įsigyjate. Tai gali padėti įvairūs štampavimo maišai, pvz., Tailando stiliaus grindų ilgio bananų maišai, skirti mažam smūgiui, arba nuo grindų iki lubų maišeliai ar greičio rutuliai, kad būtų galima pagreitinti greitį, laiką ir tikslumą. Taip pat gali būti naudojama kita įranga, pvz., Svorio kėlimo įranga arba skardinės.