Kaip sumažinti riebalus aušros mišinyje

Riebalų kiekio sumažinimas “Brownie” mišinyje leis jums mėgautis retkarčiais “Drownie”, laikydamasis dietos arba žiūrėdamas savo kalorijas. Pakeičiant aliejaus dalį ar visą aliejaus mišinį, jis sumažina riebalų kiekį ir palieka jus mažiau kaltais dėl to, kad turite gydymą. Ši sveikesnė versija gali keisti tekstūrą, todėl jos yra gausiau ir ne taip gruzdinamos, tačiau mažesni riebalai ir kalorijos verta laiko pritaikyti mišinį.

Jogurtas

Perskaitykite pakuotės instrukcijas, kaip pagaminti “brownies”, kad nustatytumėte reikalingą alyvos kiekį.

Pakeiskite pusę aliejaus su be cukraus pridėtais obuoliais, skirtais sumažintoms riebalų pupelėms, arba pakeiskite visą aliejaus kiekį su obuoliais, skirtais riebalų mažiems riebalams.

Sumaišykite ingredientus su medine šaukšteliu arba su guminiu menteliu. Supilkite tešlą į tepalo tortą ir kepkite pagal pakuotės instrukcijas.

Nustatykite riebalų kiekį ir kiaušinių skaičių, reikalingą, kad išmaišytų eglutę.

Pakeiskite pusę puodelio be riebalų jogurto pusę puodelio aliejaus ir du kiaušinius. Pakoreguokite jogurto kiekį, kad jis atitiktų aliejaus ir kiaušinių reikalavimus kiek įmanoma arčiau. Pavyzdžiui, pakeiskite tris ketvirčius puodelio jogurto mišiniui, kuriame reikia tris ketvirčius puodelio aliejaus ir tris kiaušinius. Šis pakeitimas neveikia, jei norite kepti mikrobangų krosnelėje arba “šviesos” maišytuose.

Sumaišykite ingredientus su šaukštu, kol sujungsite. Įpilkite porūšio mišinį į paruoštą indelį ir kepkite pagal pakuotės instrukcijas.