Kaip sunaikinti singulair, kaip numesti svorio

Montelukastas arba Singulairas yra astmos vaistas, naudojamas kvėpuoti, stipriai krūtinėje, švokštimas ir kosulys. Pratimai ir alerginis rinitas gydo kvėpavimo sutrikimus. Nors farmacijos kompanija nepraneša apie svorio padidėjimą kaip šalutinį poveikį, anekdotinės ataskaitos rodo, kad tai gali būti susijusi su svorio padidėjimu.

Sumažinkite svorį. Tikslas svorio netekimui nuo 1 iki 2 svarų. per savaitę. Pasak “MayoClinic.com”, jei jūs prarasite svorį pernelyg greitai, jums labiau tikėtina, kad atsigausite svorio.

Sumažinti kalorijas. Išsiaiškinkite, kiek kalorijų jūs sunaudojote per dieną, naudodami maisto žurnalą, tada siekite sumažinti šį skaičių. Atsižvelgiant 500 kalorijų nuo šio skaičiaus, bus 1 lb. Svorio per savaitę, be faktoringo pratybose. Maisto žurnalai taip pat gali būti naudingi, jei bandysite nustatyti, ar tam tikri maisto produktai sukelia astmos išsiplėtimą.

Vartokite mažai kalorijų, maisto produktų, tokių kaip vaisiai, daržovės ir ankštiniai augalai. Vaisiai ir daržovės taip pat yra ypač naudingi astmai, nes jie, kaip MayoClinic.com, yra antioksidantai, tokie kaip vitaminai A ir C. Antioksidantai padeda sumažinti plaučių uždegimą, kurį sukelia laisvieji radikalai arba cheminės medžiagos, kurios sukelia ląstelių pažaidą.

Vartokite lapuočius žalius, kurie turi mažai kalorijų, taip pat gali padėti sumažinti plaučių uždegimą. Pagal “Go Ask Alice”, Kolumbijos universiteto sveikatos informacijos tarnybą, jie yra daug vitamino E, antioksidantų, kurie gali padėti išvengti astmos priepuolių.

Valgykite pomidorus ir kitus raudonus vaisius bei daržoves. Likopenas, antioksidantas, kuris suteikia pomidorams jų spalvą, taip pat gali turėti apsauginį poveikį nuo astmos priepuolių. Vidutinis pomidoras yra mažai kalorijų užkandis, kuriame yra apie 20 kalorijų.

Užkandžiai riešutams ir sėkloms, kurių pilnas tepamų “gerų” riebalų. Selenas, randamas Brazilijos riešutuose, yra dar vienas antioksidantas. Taip pat pabandykite mažai kalorijų, maistingųjų medžiagų tankių užkandžių variantų, pavyzdžiui, mažo riebalų jogurto, kokteilių, kukurūzų, takų mišinio ir džiovintų vaisių.

Vartokite maisto produktus, kurių sudėtyje yra daug vandens, pavyzdžiui, sriubos. Jei pradėsite valgį su sriuba, gali būti, kad greičiausiai vartosite mažiau bendrų kalorijų, kaip teigia Barbara J. Rolls ir jo kolegų 1999 m. Atliktas tyrimas, paskelbtas “Amerikos žurnale apie klinikinę mitybą”.

Praleiskite labai riebią raudoną mėsą už liesos mėsos, pvz., Nugarinės, žuvies, kalakutienos ir vištienos. Skrudinta mėsa turi mažiau kalorijų ir mažiau sočiųjų riebalų. Pertekliniai sotieji riebalai yra širdies ligos rizikos veiksnys, o per daug riebalų yra nutukimo rizikos veiksnys. Žuvis yra geras pasirinkimas žmonėms, sergantiems astma, nes rasta omega-3 riebalų rūgštis gali apsaugoti nuo astmos priepuolių, teigia Go Ask Alisa iš Kolumbijos universiteto.

Pratimai reguliariai. Pradėkite palaipsniui, jei nenorite reguliariai sportuoti, kad išvengtumėte sužalojimų. Padidinkite dabartinio rutinos intensyvumą, jei jau reguliariai vykdote fizinę veiklą. Pabandykite pridėti mažų fizinio aktyvumo praleidimų į savo dieną. Paimkite žingsnius vietoj lifto arba važiuokite į savo vietą, o ne važiuodami.

Imkitės atsargumo priemonių, nes pratimas yra dažnas astmos sukeltas veiksnys. Laikykite inhaliatorių pasiekiamoje vietoje ir paimkite nurodytus vaistus. Gydytojas gali rekomenduoti vartoti tam tikrus greito veikimo vaistus prieš pat pratimą. MayoClinic.com rekomenduoja išlaikyti simptomus kontroliuojant sušilti prieš pratybas ir vengti intensyvaus fizinio krūvio, kai yra šalta. Pasiruoškite drėgnoje aplinkoje. Venkite alergenų, tokių kaip žiedadulkės. Sužinokite, kaip kvėpuoti per nosį šiltu oru prieš tai, kai jis pateks į plaučius. Palaikykite nosį ir burną šaltu oru.

Valgykite maisto produktus, kurių sudėtyje yra daug užpildymo pluošto. Į kiekvieną valgį įtraukite šiek tiek baltymų ir riebalų. Baltymai ir riebalai padidina sotumą. Pasirinkite sveikus riebalus, tokius kaip avokaduose ir alyvuogių aliejuje rasta nesveikų riebalų, randamų keptuose maisto produktuose ir supakuotuose užkanduose.

Valgyti pusryčius. Pasak MayoClinic.com, pusryčių valgymas sumažina badą vėliau dieną, suteikia energijos kasdieniam fiziniam aktyvumui didinti ir leidžia jums pasirinkti sveiką pasirinkimą visą dieną.

Vartokite mažus, dažnus valgius, dėl kurių jūs niekuomet nebus pernelyg alkanas, o cukraus kiekis kraujyje bus stabilus. Pagal “Go Ask Alice” iš Kolumbijos universiteto perteklius taip pat sukelia astmą.