Kaip sustabdyti kelių nugarą nuo niežulio

Niežulys už kelio dažniausiai atsiranda dėl šilumos metu susidariusios šilumos, alerginės reakcijos į muilus ir odos priežiūros produktus arba netinkamą higieną. Tačiau, kai kurios teisinės priemonės gali padėti išspręsti šią problemą kartu su tinkamu skalbimu, teigia Jennie Harding, autorė knygos “Eterinių aliejų vadovas: visos naftos, kurioms kada nors reikės sveikatos, gyvybingumo ir gerovės”, ir Susana Worwood, Autorius “Essential Aromaterapija: Kišeniniai vadovas eterinių aliejų ir aromaterapija”.

Sudėkite ½ šaukštelio. Baltas beržas eterinis aliejus, ½ šaukštelis. Morkų sėklų eterinis aliejus, ½ šaukštelio. Cabreuva eterinis aliejus, ½ šaukštelis. Elemi eterinis aliejus, ¼ t.p. Oranžinis eterinis aliejus, ¼ šaukštelio. Riebalų ramunėlių eterinis aliejus ir ¾ puodelio jojobos aliejus mažame butelyje su tvirtai pritvirtinta viršutine dalimi.

Nuplaukite odą drungnu vandeniu ir švelniu valikliu. Po plovimo išdžiovinkite plotą švariu medvilniniu rankšluosčiu.

Į švarų medvilninį kamuolį įpilkite nedidelį kiekį eterinio aliejaus mišinio. Švelniai nuplaukite medvilnę ant odos už kelio 15-20 sekundžių.

Palikite eterinio aliejaus mišinį ant odos praėjus 10-15 minučių.

Po to, kai paskirstytas laikas praeina, nuvalykite odą vienkartiniu rankšluosčiu, kad pašalintumėte tepalo perteklių.

Naudokite šį gydymą vakare prieš miegą. Nustokite naudoti eterinio aliejaus mišinį, jei jis sukelia paraudimą, deginimą ar kitus dirginimus.