Kaip sustabdyti raumenų traukulius

Dauguma raumenų traukulių yra tai, ką gydytojai apibūdina kaip “gerybinius” įvykius, kuriems nereikia jokio gydymo ir trumpam išeiti. Dažnai kaltė stresą ir nerimą. Tačiau raumenų raumenys kartais gali tapti rimtesnių būklių simptomais, dėl kurių reikia skubios medicininės pagalbos. Kaip elgtis su raumenimis priklauso nuo jo priežasties. Norint gauti palengvėjimą, gali reikėti išbandyti vieną ar visus toliau nurodytus veiksmus.

Palaukite keletą dienų, kad pamatytumėte, ar ištvirkimai atsitinka savarankiškai. Dauguma raumenų raumenų nereikia gydyti. Dažnai pasipiktinimas ateina ir eina per tam tikrą laikotarpį, o po to išnyko taip paslaptingai, kaip pasirodė.

Gerkite daugiau skysčių. Dehidratacija kartais gali sukelti raumenų traukimą. Į savo dietą pridėkite daugiau vandens ir nekofeino gėrimų.

Kova su įtampomis ir nerimo, dėl kurių kartais gali sukelti raumenų traukimą, atsižvelgiant į laiką, reikalingą šiek tiek pailsėti ir atsipalaiduoti. Padarykite viską, kad atsipalaiduotumėte. Pasivaikščiok, darykite joga, eikite į treniruotę treniruoklių salėje, žiūrėkite mėgstamiausią filmą ar televizijos laidą arba pasiduokite gera knyga.

Nupjaukite savo kofeino vartojimą. Kofeinas gali padėti dehidratuoti jus ir jaustis labiau nerimą. Apriboti kofeino kavos, arbatos ir soda kiekį savo dietoje.

Naudokite kai kuriuos tepimo akių lašus, jei įtrūkimai įtakoja jūsų akis. Papildomas miegas taip pat gali padėti.

Valgykite maisto produktus, kuriuose yra daug kalcio ir magnio, arba apsvarstykite galimybę įsigyti papildų. Dr Andrew Weil teigia, kad abu mineralai yra svarbūs sveikai neurologinei funkcijai ir raumenų kontrolei. Jei norite vartoti papildų, Weil rekomenduoja pradėti maždaug 200 mg magnio per dieną ir apie 400 mg kalcio.

Pasitarkite su savo gydytoju, kad sužinotumėte, ar bet kuris iš jūsų vartojamų vaistų gali sukelti šalutinį poveikį raumenims. Jei kyla vaistų, kreipkitės į gydytoją apie alternatyvius gydymo būdus.