Kaip sušvelninti krūtinę

“La Leche League International” praneša, kad krūtų įsiskverbimas po gimdymo yra palyginti trumpalaikis, o daugumai moterų paprastai trunka tik dvi dienas. Krūties implantavimas įvyksta, kai krūties kraujagyslės tampa perpildytos, todėl sunku slaugyti ar išreikšti savo pieną. Engorgement dažniausiai sukelia krūtinę silpnumą ir patinimą ir gali sukelti naujuosius motinos nepatogumus. Laimei, yra metodų, kuriuos galite naudoti, kad sumažintumėte skausmą ir dirginimą.

Išreikškite pieną su krūtų siurbliu arba savo rankomis, norėdami sušvelninti įsiskverbimą. Šiuo tikslu elektrinis siurblys gali veikti geriau nei rankinis siurblys.

Masažas krūtinę sukamaisiais judesiais. Pradėkite nuo krūtinės virvelės ir nulenkite iki nipelio. Šiltas vanduo gali padidinti šio metodo efektyvumą.

Prieš maitinant kūdikį, šiltas dušas. Šiluma padidins kraujo pritekėjimą prie krūties ir padės jūsų kūnui išsiskirti pieną.

Dėvėkite slaugos liemenėlę, kuri palaiko, bet nepažeidžia. Laikykitės šaltojo suspaudimo liemenyje tarp pašarų.

Sugrudinkite šaltus, sausus kopūstų lapus ir padėkite juos ant krūtinės. Vaikų gydytojų tinkle palikite ant krūtinės 20-30 minučių arba tol, kol kopūstai nurims.

Slaugytoja kiek įmanoma labiau stenkitės. Jei jūsų kūdikis miega ilgiau nei kelias valandas ruože, pažadinkite kūdikį slaugytojui. Prieš siūlydami antrą krūtį, įsitikinkite, kad kūdikis visiškai išleidžia vieną krūtį.

Kūdikio maitinimui padėkite krūtis rankomis. Tai turėtų padėti sušvelninti krūtį ir didinti pieno tekėjimą jūsų kūdikiui.