Kaip sušvelninti kūdikio makšties sudirginimą ar niežėjimą dėl muilo

Dauguma makšties niežulio ir dirginimo kūdikiams yra nekenksmingos ir dėl per didelio drėkinimo vonių ir muilo. Kai kuriems kūdikiams gali pasireikšti padidėjusio jautrumo oda makšties srityje ir jie reaguoja net į alergeninius muilus ir nesūdytus kūdikių servetėles. Kai kaltinamos dirginančios medžiagos, dažniausiai gydymas namuose yra pakankamas, kad per kelias dienas būtų pašalinti simptomai. Jei jūsų dukters simptomai išlieka, ji gali turėti bakterinę infekciją, kuri reikalauja gydymo. Pasitarkite su gydytoju.

Nustokite naudoti bet kokius daiktus, kurie gali sudirginti dukters makštį, pvz., Kvapus servetėlės, burbulų vonelės ir grubus muilas.

Užpildykite vonią 1/3 šilto vandens ir pridėkite 2 oz. Soda prie vonia. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikas 20 minučių sėdėtų 20 minučių keturis kartus per dieną, kad nuramintų jos makšties sudirginimą ir skatintų gijimą. Tęskite šias pirtis dvi ar tris dienas. Jei jūsų kūdikis yra per jaunas, kad sėdėtų vien tik kubilą, pakilkite su ja.

Palikite savo lyties organų plotą sausu švariu rankšluosčiu ir palikite 10 ar 20 minučių išdžiūti.

Užtepkite 1 proc. Hidrokortizono kremo paveiktose vietose, kai ji visiškai išdžius. Tęskite kremą iki dviejų dienų arba ilgiau, jei to reikalauja jo pediatras.

Išvalykite kūdikį po šlapinimosi ir žarnyno judesių, nuplaukite savo lyties organų plotą šiltu vandeniu. Treniruojantis plotas gali padidinti skausmą ir sudirginimą. Naudokite squirt buteliuką, jei turite, kad procesas būtų lengvesnis.

Patikrinkite savo lyties organų plotą vieną ar du kartus per dieną, jei pastebėjote infekciją ar padidėja dirginimas. Nedelsdami paskambink pediatrui, jei pastebėsite kraujavimą, makšties išskyros, atviros opos ar šlapinimosi skausmas.