Kaip suteikti kūdikiui vitamino D lašus

Dauguma pilnaverčių kūdikių gauna pakankamai vitamino D iš krūtų, buteliukų ar saulės. Jūsų kūdikiui gali prireikti papildomai, jei maitinate krūtimi, o jūsų paties vitamino D kiekis yra per mažas, nes vitamino D kiekis jūsų piene yra tiesiogiai susijęs su kiekiu jūsų organizme esančio vitamino. Ji taip pat gali reikalauti vitamino D lašų, ​​jei ji valgys formulę be vitamino D arba sunaudoja mažiau kaip 32 oz. Kiekvieną savaitę saulėje trunka mažiau nei 30 minučių, dėvi tik vystyklą.

Perskaitykite instrukcijas vitamino D lašų pakuotėms. Jei turite kokių nors klausimų, pasitarkite su savo vaistininku ar pediatru prieš paskirdami lašus kūdikiui.

Atidarykite priedą ir užpildykite uždarą lašintuvą į 1 ml liniją, kad suvartotumėte 400 TV vitamino D, kuris yra standartinė dozė.

Laikykite kūdikį taip, kad ji būtų šiek tiek pakreipta, kad lašai nesibaigtų. Jai nereikia visiškai pakilti.

Uždėkite lašintuvo galą į kūdikio burnos pusę, kad ji būtų nukreipta į jos skruostą. Išspauskite lašintuvo galą, kol išsisklaidys visas skystis. Norint paskatinti skysčio gleivinės šoną, ji padės išvengti gigantiškumo.

Išgerkite pusę vitamino D lašų dozės ir kūdikiui suteikiant laiką nuryti ir susigrąžinti, jei jai sunku visą dozę išgerti vienu metu. Kai jos burna yra aiški, duoti likusią dozę.

Jei jūsų kūdikis atsisako leisti lašus, išmeskite vitaminų dozę į formulę, išreikštą motinos pienu, obuolių padaupu, javų ar kitą maistą.

Prisiminę, kuo greičiau, kiek įmanoma, duokite savo vaikui praleistą dozę. Jei praėjus daugiau nei 12 valandų nuo numatytos dozės, praleiskite praleistą dozę. Nevartokite dviejų dozių tą pačią dieną.

Laikykite vitamino D lašus į uždarą indą ir nuo šviesos, karščio ir drėgmės. Įsitikinkite, kad vitaminas yra saugomas vaikams ir naminiams gyvūnėliams.