Kaip sužinoti, kai esate pergudentas kegelio pratimai

Kegelio pratimai skirti stiprinti dubens raumenis tiek vyrams, tiek moterims. Viena iš šių pratimų pagrindinės naudos yra tai, kad ji gali padėti pagerinti šlapimo nelaikymą ar fekalinių šlapimo nelaikymą. Tai taip pat gali padėti moterims atkurti stiprumą gimdymo metu ištemptiems raumenims. Jei netinkamai atliksite Kegelio pratimus, jūs iš tikrųjų galite padaryti daugiau žalos nei naudos.

Raskite tinkamą raumenį. Padarykite gestą, kaip bandote susilaikyti nuo šlapimo ar išmatų ir pastebėti raumenį, kurį naudojate. Jūs turėtumėte sugebėti rasti raumenis ir išspausti jį be pagalbos iš savo šlaunies ar pilvo raumenų. Jei turite naudoti tuos raumenis, nesate tinkamai izoliuojate ir galite pridėti per daug spaudimo savo Kegel raumenims.

Laikykitės Kegelio susitraukimo trukmės, kad išvengtumėte pernelyg didelių nuostolių. Trumpai tariant, raumenis turėtumėte laikyti tik vieną sekundę, tada atleiskite. Ilgą laiką jūs jį laikote 10 sekundžių. Per ilgai laikydami raumenis galite jį sugadinti.

Atsipalaiduokite raumenis tinkamu laiku. Atliekant trumpą programą, reikia atsipalaiduoti raumeniui vieną sekundę, sudaryti vieną sekundę, o po to – vieną sekundę. Po penkių iš šių, jūs turite pailsėti raumenys visą 10 sekundžių. Ilgai veikiančiai programai reikia 10 sekundžių palaikyti, sudaryti 10 sekundžių ir 10 sekundžių poilsio. Po 15 iš jų atsipalaiduokite 30 sekundžių. Jei nesate pakankamai raumenis, jūs per daug išnaudosite savo Kegelio pratimus.

Stebėkite savo šlapimo ar vaisiaus šlapimo nelaikymą. Jei jis nepagerėja arba blogėja, galite būti per daug nusidėvėjęs ar netinkamai dirbęs. Per didelis “Kegels” poveikis gali padaryti daugiau žalos raumenims, dėl to mažiau tikėtina, kad bus laikinai sustabdytas šlapimas ar išmatos.

Ar “Kegels” tinkamą kiekį kartų per dieną. Atlikite trumpa arba ilgą versiją tris kartus per dieną, bet ne daugiau. Jei vykdote “Kegels” daugiau kaip tris kartus per dieną, jūs jį pernelyg sunku.